Yükleniyor...

Binance’dan 676 Milyon Dolarlık BNB Yakımı!

Kripto para borsalarında önde gelen isimlerinden Binance, 2,02 milyon BNB (676 milyon dolar) yakımı gerçekleştirdiğini duyurdu.

BNB

Kripto para borsalarında önde gelen isimlerinden Binance, 2,02 milyon BNB (676 milyon dolar) yakımı gerçekleştirdiğini duyurdu.

Kripto para borsalarında en çok hacme ve popülerliğe sahip olan Binance, Twitter’dan yapmış olduğu duyuru ile birlikte, 2,02 milyon BNB’nin (676 milyon dolar) yakıldığını belirtti. Şuna kadar 23. yakım işlemini gerçekleştiren Binance, yükselişte olan kripto piyasasıyla birlikte, rüzgarı arkasına almış gözüküyor. Günden güne pozitif yönlü ilerleyen kripto verileri, özellikle de Binance ekosistemine yansımış halde. Yakın zamanda birçok yeniliğe ve etkinliğe adım atan Binance, kripto endüstrisinde kripto yatırımcısının ilgisini toplamaya devam ediyor.

Binance, Piyasasının Yükselişiyle Birlikte Çalışmalarını Hızlandırdı

Bitcoin’in (BTC) 15.500 dolar seviyelerinden bu yana yükseliş yönlü hareketini tam gaz sürdürüyor. Piyasada pek çok olumsuz durum yaşanmasına rağmen yönünüden şaşmayan BTC, kripto borsalarındaki verileri de iyileştirdi. Özellikle de Binance’ın yakın zamanda hızla artış gösteren pozitif verileri buna bir örnek oldu.

Kripto paralar için boğa sezonu diyebileceğimiz bu süreç, Binance’a da olumlu yansımış gözüküyor. 23.Yakım işlemini gerçekleştiren borsa, yapmış olduğu duyuru ile birlikte kripto yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner