Yükleniyor...

Ethereum Güncellemesinin Ardından, Binance Duyurusu Geldi!

Kripto para borsalarının başlıca isimlerinden olan Binance, 19 Nisan'dan itibaren Ethereum (ETH) staking işlemlerini destekleyeceğini açıkladı.

binance

Kripto para borsalarının başlıca isimlerinden olan Binance, 19 Nisan’dan itibaren Ethereum (ETH) staking işlemlerini destekleyeceğini açıkladı.

Binance, bugün yaptığı duyuruyla birlikte, borsa yoluyla Ethereum (ETH) stake eden kullanıcıların, 19 Nisan 08.00’dan (UTC) itibaren BETH varlıklarıyla birebir oranda para kullanabileceklerini belirtti. Yapılan duyuru, Ethereum’un gece saatlerinde gerçekleşen Shapella yükseltmesinden sonra geldi. Blokzincirde 18 milyondan fazla ETH’nin çekilmesiyle birlikte, Ethereum ekosisteminde ve borsalarda canlılık gözlemlendi. Sektörün lider isimlerinden olan ETH, global anlamda ön planda çıkmaya devam ediyor.

ethereum şangay

Ethereum’da Shapella Coşkusu

13 Nisan’ın gece saatlerinde başarıyla gerçekleşen güncelleme, kripto endüstrisindeki bir çok değişikliğe de öncü oldu. Konuyla ilgili Binance açıklama yaparak; “Kullanıcı para çekme taleplerinin gönderildikten sonra iptal edilmeyecek. Sürecin başlangıçta yavaş olabileceğini ve tamamlanması için 15 günden birkaç haftaya kadar sürebileceğini düşünüyoruz” dedi.

Ayrıca çekim ve stake işlemlerini ön planda tutarak ifadelerini belirten Binance, “Kullanıcılar, spot cüzdanlarında itfa edilmiş ETH’yi alacaklar ve beklemede olan ETH çekme taleplerinde kilitli bekleyen BETH tokenleri, staking ödülleri için uygun olmayacak.” dedi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner