Yükleniyor...

Binance’in ABD İştiraklerinin Varlıkları Donduruldu

Binance'in ABD'deki iştirakleri olan BAM Trading ve BAM Management'in varlıkları donduruldu.

Binance kripto

Binance‘in ABD’deki iştirakleri olan BAM Trading ve BAM Management‘in varlıkları donduruldu.

SEC ve Binance arasındaki dava sürecinde yeni bir gelişme yaşandı. SEC’in, Binance hakkında mahkemeden talep ettiği dondurma kararı kabul edildi. ABD mahkemesi, Binance’in ABD iştiraki olan BAM Trading ve BAM Management‘in ülkedeki varlıklarını dondurdu.

Coingraph‘ın yerel kaynaklarına dayandırdığı haberine göre, SEC’in, Binance iştiraklerinin varlıklarının dondurulması talebi mahkeme tarafından kabul edildi.

ABD Mahkemesi, Binance’in ABD İştiraklerine Hamle Yaptı

SEC ve Binance arasındaki davada, mahkemeden yeni bir karar çıktı. ABD mahkemesi, SEC’in, BAM Trading ve BAM Management’in varlıklarının dondurulması yönündeki talebini kabul etti. Bu iki kuruluş Binance’in ABD iştirakleri olarak hizmet veriyor.

Daha önce SEC, Washington DC Bölge Mahkemesi’ne yaptığı bir başvuruda, BAM Management US Holdings ve BAM Trading Services’e bağlı varlıkların dondurulmasını talep etmişti. Binance soruşturması kapsamında görülen bu talep, mahkemece acil bir başvuru olarak değerlendirildi.

Ayrıca mahkeme, varlıkların dondurulması dışında dikkat çeken bir karara da imza attı. Mahkeme, Binance’in, Binance US hesaplarında tutulan tüm fiat para birimlerini ve kripto para birimlerini 10 gün içerisinde müşterilerine iade etmesinde karar kıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner