Yükleniyor...

Binance, GKRY’deki Lisansını İptal Etmek için Başvuruda Bulundu

Binance’in GKRY şubesi, kripto varlık hizmet sağlayıcısı lisansının silinmesi için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Binance Fransa

Binance’in GKRY şubesi, kripto varlık hizmet sağlayıcısı lisansının silinmesi için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Borsanın daha önce web sitesinde yaptığı açıklamaya göre GKRY şubesi, Binance‘in Kıbrıs’ın kara para aklama ve terörün finansmanıyla mücadele kurallarına uygun olarak spot alım satım, saklama ve diğer hizmetleri sunmasına izin verdi. Binance, yorum talebine hemen yanıt vermedi. Binance’in GKRY birimi, ülkedeki kripto varlık hizmet sağlayıcıları sicilinden çıkarılması için başvuruda bulundu, başvuru nedenini netleştirilmeden menkul kıymetler düzenleyici web sitesinde yer aldı.

Lisans Silinmesi için Başvuruda Bulundu

Binance’in kaydı silmek için ne zaman başvurduğu belli değildi. Borsa, Ekim 2022’de GKRY Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na kaydolduğunu duyurdu. Düzenleyici kurumdan bir kaynak, Çarşamba günü Binance’in GKRY’de işine başlamadığını belirtti. Borsanın daha önce web sitesinde yaptığı açıklamaya göre, GKRY şubesi, Binance’in GKRY’nin kara para aklama ve terörün finansmanıyla mücadele kurallarına uygun olarak spot alım satım, saklama ve diğer hizmetleri sunmasına izin verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner