Yükleniyor...

Bittrex US, Para Çekme İşlemlerini Açıyor!

Yakın zamanda iflasını açıklamış olank kripto borsası Bittrex US, para çekme işlemleri hakkında duyuru yaptı.

bittrex

Yakın zamanda iflasını açıklamış olank kripto borsası Bittrex US, para çekme işlemleri hakkında duyuru yaptı.

Bittrex, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) suçlamalarından bir aydan kısa bir süre sonra Mayıs ayında iflas başvurusunda bulundu. Bittrex‘in Amerikan kolu Bittrex US, Delaware iflas mahkemesinin kararının ardından kullanıcılarına yarından itibaren para çekme hizmeti sunacağını açıkladı. Bir zamanlar ABD’deki kripto şirketlerinin en büyük isimlerinden olan Bittrex, düzenleyici yaptırımlarına yenik düşerek iflasına dair ayrıntılı bilgiler yayınlamaya devam ediyor.

Davanın Yargıcı Brendan Shannon’dan Açıklamalar Geldi

Yargıç Brendan Shannon, dün açıklamış olduğu kararında, Bittrex US ve bağlı şirket ile alakı kurumların, şarta bağlı olmayan ve tasfiye edilmiş taleplere sahip olan müşterilerinin, ilgili iddialar kapsamında ticaret platformundan kripto para varlıklarını çekme iznini tanıdı. Ancak karar, varlıkların değerini belirlemedi veya müşteri taleplerini hükümetin taleplerine tercih etmedi. 

Düzenleyici baskılarının devam ettiği kaos ortamında Bittrex US’in yapmış olduğu duyuru, kullanıcıların biraz da olsa içini rahatlattı. Ayrıca 2018-2019’un gözde kripto para borsalarından olan Bittrex, içinde bulunduğu durum ile birçok kripto yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner