Yükleniyor...

Delio Para Çekme İşlemlerinin Askıya Alındığını Duyurdu

Güney Kore’nin en büyük kripto kredi şirketlerinden biri olan Delio, para çekme işlemlerini bugün saat 18:

delio

Güney Kore’nin en büyük kripto kredi şirketlerinden biri olan Delio, para çekme işlemlerini bugün saat 18:30’dan itibaren askıya alacağını duyurdu. 

Delio, Haru Invest’te dijital varlık yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınmasının ardından, piyasa oynaklığında keskin bir artış yaşandığını bu yüzden işlemleri askıya aldıklarını açıkladı. Delio yaptığı açıklamada: “Haru Invest’te yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınmasının ardından yatırımcılar arasında kafa karışıklığı yaşandı. Bu koşullar altında Delio, halihazırda emanetimizde bulunan müşterilerimizin varlıklarını korumak amacıyla, 14 Haziran 2023 saat 18:30 itibariyle sorunlar çözülene kadar para çekme işlemlerini geçici olarak askıya almaya karar vermiştir” ifadelerini kullandı. 

Delio: Gelişmeler İle İlgili Bilgilendirmeye Devam Edeceğiz

Para çekme işlemlerinin askıya alınmasıyla ilgili kullanıcılarından özür dileyen şirket, bu sorunların yaşanmasına neden olan gerçekleri ve koşulları anlamak ve müşteri varlıklarını mümkün olan en kısa süre içinde korumak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. 

Yapılan açıklamanın sonunda ise: “Deloitte, elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecektir. Varlıklarınızı korumak için alınan önlemler hakkında sizi duyurular yoluyla bilgilendirmeye devam edeceğiz. Teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner