Yükleniyor...

BinaryX’ten Fütüristik Uzay Oyunu “Project Matthew”: Fragman Yayınladı ve Beta Testi Başladı

BinaryX, bugün bir uzay inşa simülasyon oyunu olan Project Matthew’un yakında yayınlanacağını duyurdu.

binaryx sponsorlu

BinaryX, bugün bir uzay inşa simülasyon oyunu olan Project Matthew’un yakında yayınlanacağını duyurdu.

Ekip, oyuna ilk bakışı veren fragman videosunu yayınladı. Ayrıca oyun, yakında gerçekleşecek Kapalı Beta Testi için kayıtları açıyor. Project Matthew, BinaryX tarafından yayınlanan ve yakında yayınlanacak olan bir uzay inşa simülasyon oyunudur.

Karşınızda Project Matthew: Heyecan Verici Yeni Uzay İnşa Oyunu

Oyun, oyuncuların Matthew adlı uzak bir ülkenin toprak sahipleri olarak devraldıkları dış uzayda geçiyor. Oyunun amacı, oyuncuların daha fazla gelişme için kaynak üreten endüstriyel üretim hatları kurarak kendi dünya dışı şehirlerini inşa etmeleridir.

Bir şehir geliştirin

Macera, oyunculara şehirlerini kurmaları için bir NFT arsası verilmesiyle başlar. Oyuncular, şehri geliştirmek için çöp toplamak, savaşmak veya yeni bölgeleri keşfetmek için farklı becerilere katkıda bulunacak farklı türde yardımcı robotlar inşa edebilirler.

Sanal bir orduya liderlik edin

Oyuncular farklı beceri ve yeteneklere sahip bir robot ordusu kurabilir ve büyük ödüller kazanmak için savaş alanında düşmanlara meydan okuyabilir. Savaş alanı farklı zorluk seviyelerine ayrılmıştır. Seviye ne kadar zor olursa, ödüller de o kadar büyük olur.

Uzayı keşfedin

Keşif, Project Matthew’da ödül ve kaynak elde etmenin birincil yollarından biridir. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen komşu ve uzak gezegenlerden oluşan bir koleksiyon bulunmaktadır.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan BinaryX İş Operasyonları ve Geliştirme Küresel Başkanı Rudy S, şunları söyledi;

“Project Matthew 2023’ün ilk yarısındaki en büyük projemiz. BinaryX ekosistemine yeni oyun türleri getirmek istedik ve bu oyun platformumuzda yer alacak ilk simülasyon oyunu. Oyuncularımızın toprak sahipleri ve kaşifler olarak kendilerini uzaya kaptırmalarını istiyoruz. Genişleyen topluluğumuza yepyeni bir uzay meraklıları ve simülasyon oyuncuları grubunu davet ettiğimiz için gerçekten heyecanlıyız.”

Bu yeni oyunun tanıtım videosu için;

BinaryX, Project Matthew’un lansmanını bir Kapalı Beta Testi ile başlatıyor. Kayıtlar 13 Mar, 9 PM UTC+8’de başlayacak ve 20 Mar 6 PM UTC+8’de kapanacaktır.

Kapalı Beta Testi yalnızca Windows kullanıcıları için geçerli olacak ve daha fazla ayrıntı kayıt sayfalarında ve sosyal medya kanallarında açıklanacak.

Kapalı beta testi için buradan kaydolun.

Binary hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB Chain üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarının arkasındaki GameFi platformu olarak öne çıkıyor. BinaryX, merkeziyetsiz bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Ekip giderek merkeziyetsiz video oyunları geliştirmeye başladı ve şu anda Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformu olarak dikkat çekiyor. BNB Chain’deki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 17 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıca, 200 milyondan fazla piyasa değeri ile BNB Chain’deki işlem hacmine göre en büyük metaverse projelerinden biridir. BinaryX ayrıca, ayı piyasasına rağmen sürekli olarak güçlü performans gösteren bir token olan BNX’e sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner