Yükleniyor...

Bir Analiste Göre XRP Fiyatı 0.3 Dolara Ulaşabilir

Bir analist, üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple'ın (XRP) düşen kama modelinden geri döndükten hemen sonra 0,3 dolar seviyesine geri dönebileceğini iddia ediyor.

Bir Analiste Göre XRP Fiyatı 0.3 Dolara Ulaşabilir

Bir analist, üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple’ın (XRP) düşen kama modelinden geri döndükten hemen sonra 0,3 dolar seviyesine geri dönebileceğini iddia ediyor.

Kripto para birimi bir süredir 0.20 doların altında işlem görüyor ve 0.25 dolar seviyesine geri çıkamıyor. CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada XRP, 0.193 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, bir ticaret uzmanı üçüncü en büyük para biriminin düşük seviyelerde dalgalanabileceğini ve 0,30 dolara yeniden çıkabileceğini düşünüyor. Analist ve tüccar @IamCryptoWolf, XRP grafiğinde büyük bir Düşen Kama desenine dikkat çeken bir grafik paylaştı. Bu genellikle bir yükseliş formasyonu olarak ifade edilmektedir. Bu nedenle uzman XRP’nin 0.30 dolar seviyesine geri dönebileceğine işaret ediyor.

Analist ayrıca son dört yılda üç kripto para birimi olan BTC, ETH ve XRP tarafından sağlanan YG’yi (yatırım getirisi) gösteren bir grafik paylaştı. Ripple eğrisi BTC’ninkinden daha yüksek, ancak ETH ROI eğrisinden daha düşük.

XRP uzun vadede yükselişte

Kripto analisti ve Quantum Economics’in kurucusu Mati Greenspan, Ripple fiyatının uzun vadede artacağına inanıyor çünkü bunun için birkaç önemli faktör olduğunu düşünüyor. Greenspan’a göre iyi teknoloji, güçlü ekip ve finansal kurumlarla yakın işbirliği XRP’nin fiyatının artmasını sağlayacak. Mati Greenspan ayrıca düzenli Ripple satışlarını, fiyatın yükselmesini engelleyen sorunlardan biri olarak belirtti.

Bu yılın başlarında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ise düzenli XRP dökümü sorununu ele alarak, bu satışların varlığın likiditesini artırmak için gerekli olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner