Yükleniyor...

Bir Geliştirici, Twitter’daki NFT Meraklılarını Engelleyen Bir Araç Oluşturdu

Twitter’ın tartışma yaratan son NFT hamlesinin yankıları sürüyor.

bir gelistirici twitterdaki nft meraklilarini engelleyen bir arac olusturdu 6

Twitter’ın tartışma yaratan son NFT hamlesinin yankıları sürüyor. Bir geliştirici, yeni altıgen profil resimlerine sahip NFT meraklısı Twitter kullanıcılarını otomatik olarak engelleyen bir tarayıcı uzantısı geliştirdi. 

GitHub’ta mcclure kullanıcı adına sahip bir geliştirici, Twitter’ın tartışma yaratan NFT hamlesi tartışmalarını yeniden körükledi. Kullanıcı, NFT meraklılılarını otomatik olarak engelleyen bir Chrome ve Firefox eklentisi yayımladı. Geliştirici, gelecek sürümlerde kullanıcının bildirimlerini tarayarak engelleme işleminin otomatik olarak gerçekleştirileceğini söyledi.

“NFT’ler Yatırım Dolandırıcılığı”

Geliştirici NFT’lerin bir yatırım dolandırıcılığı olduğunu iddia ediyor. Ona göre NFT’ler küresel ısınmaya katkıda bulunuyor, NFT piyasalarında dolandırıcılık ve sanat hırsızlığı oluyor. Geliştirici ayrıca NFT meraklılarını rahatsız edici buluyor:

“Kısacası, NFT kullanıcılarının ortalıkta dolanması rahatsız ediyor. NFT satın alan kişiler, diğer insanları NFT satın almaları için kandırmaya devam etmeli, yoksa satın aldıkları NFT’ler değer kaybeder. Twitter ayırt edilemez maymun klonları gibi birçok NFT ile dolu. NFT kullanıcılarını engellemek Twitter’ı daha iyi hale getiriyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner