Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bir Kripto Para Firması Daha Visa İle Anlaştı

Bir Kripto Para Firması Daha Visa İle Anlaştı

ABONE OL:google-news

Dijital varlık kredilendirme platformu Cred, Visa’nın Hızlı İzleme programına katıldı. Bu program, firmaya borç verme ve borçlanma hizmetlerini genişletmek için Visa’nın kaynaklarına ve ağına erişim sunan önemli  bir program olarak kabul ediliyor.

Bugün San Francisco merkezli platformdan yapılan bir duyuruya göre, Cred artık Visa’nın ağı üzerinden doğrudan müşteri banka hesaplarına faiz ödemeleri gönderebilecek ve ayrıca kullanıcıların satın alımlarda kullandığı Crypto Line of Credit (C-LOC) kartlarını çıkarabilecek.

Cred CEO’su ve kurucu ortağı Dan Schatt’a göre, Cred’in Visa’nın Hızlı İzleme programına girişi, firmanın “adil finansal hizmetler sağlama ve borç verme ve borç alma hizmetlerini mümkün olan en verimli şekilde genişletme” misyonunu ilerletmesine olanak tanıyacak.

Schatt yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

“Cred her zaman geleneksel bankacılık ile blok zinciri tabanlı finansal hizmetler arasında bir köprü görevi gördü ve Visa ile doğrudan bir ilişkiye sahip olmak, şirketin dijital varlık kredilendirmesi ile meydana gelen önemli büyümeyi desteklemek için çok daha hızlı ölçeklenmesini sağlayacak.”

Visa’nın Kripto Başkanı Cuy Sheffield ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Dijital para cüzdanları için tercih edilen ağ olarak, Cred gibi yenilikçi fintech’lerin Visa’nın ağ değerinden yararlanmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Hızlı İzleme programı aracılığıyla, verimli bir şekilde ölçeklenmek üzere Visa’nın uzmanlarına, teknolojisine ve kaynaklarına erişim konusunda Cred’i destekleyebiliriz.”

Cred Nedir? Ne İşe Yarar?

Cred, 183 ülkedeki müşterilere hizmet veren küresel bir finansal hizmetler platformudur. Cred, lisanslı bir borç verendir ve iş ve perakende kredisi sağlamak ve müşterilerinin iş ortağı ağı aracılığıyla 30’dan fazla kripto ve fiat para biriminden getiri elde etmelerini sağlamak için önemli bir bilanço ve özel teknolojiden yararlanır.

Eski PayPal çalışanları tarafından kurulan ve San Francisco Körfez Bölgesi’nde bulunan Cred, makine öğreniminden ve blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanmak için çeşitli girişimci liderlerden oluşan bir ekibi bir araya getirmiştir.

Cred, herkesin düşük maliyetli kredi ürünlerinden yararlanmasını sağlamak için blok zincirinin gücünden yararlanmaktır. Ortaklıkların ve blockchain teknolojisinin gücünü kullanarak açık, adil ve küresel bir finansal altyapı hayal etmektedirler.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

989BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
26,549TakipçilerTakip Et
1,030AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar