Yükleniyor...

Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisinde Hangi Altcoinler Çöküş Yaşayacak? Ünlü Balina Açıkladı

Zengin bir Bitcoin yatırımcısı, önceki nesil altcoin'lere olan ilginin canlanmasını ümit eden trader'ların muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor.

Bir Sonraki Bitcoin BTC Rallisinde Hangi Altcoinler Cokus Yasayacak Unlu Balina Acikladi

Zengin bir Bitcoin yatırımcısı, önceki nesil altcoin’lere olan ilginin canlanmasını ümit eden trader’ların muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor.

Eski Altcoin’ler Unutulacak

Ünlü bir Bitcoin trader’ı olan Joe007, her gün yeni ve “daha öne çıkan” altcoin’lerin çıktığını ve aynı para havuzu için şiddetle rekabet ettiğini söylüyor. Kripto para topluluğunun önde gelen Bitcoin balinası, eski altcoin’lerin sonunda unutulacağına ve geride bırakılacağına inanıyor.

Trader PayPal ile ilgili çıkan haberlerin ve Bitcoin ve kripto paralara olan etkisinin abartıldığına inanıyor, zira PayPal kullanıcılarının özel cüzdanlarını taşımasına izin vermeyecek ve dolayısıyla PayPal dışına kripto para çıkışı gerçekleşmeyecek. Ancak yine de bu haberin Bitcoin benimsenmesi açısından önemli olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

“Kullanıcıların kripto para ile ödeme yapmalarına izin verecekleri, gelirleri trader’lar için itibari paraya çevirecekleri haberi dışında kaydadeğer bir yanı yok.

OG’ler, söz konusu trader’lar tarafından artan BTC satışlarına dönüşen ‘trader benimsenmesi’ konusundaki yükseliş umutlarını artırabilir.”

Bitcoin döngüsüne gelince trader, makro ekonominin daha iyi durumda olması halinde tamamen yükselişe geçeceğini söylüyor.

Bir sonraki büyük Bitcoin boğa koşusunu geciktirebilecek büyük bir ekonomik krizin geldiğini tahmin ediyor.

“BTC’de parabolik ralli gerçekleşmeden önce büyük bir makro krizin ortaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Tam olarak yatırım yapmamamın tek nedeni bu. Bunun dışında BTC’nin ilerlemesi iyi olur.”

Joe007, krizin hükümetlerin bir şekilde ekonomik şoktan kurtulabileceklerine inandıkları için ortaya çıkacağını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner