Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisinde Hangi Altcoinler Çöküş Yaşayacak? Ünlü Balina Açıkladı

Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisinde Hangi Altcoinler Çöküş Yaşayacak? Ünlü Balina Açıkladı

ABONE OL:google-news

Zengin bir Bitcoin yatırımcısı, önceki nesil altcoin‘lere olan ilginin canlanmasını ümit eden trader’ların muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacağını söylüyor.

Eski Altcoin’ler Unutulacak

Ünlü bir Bitcoin trader’ı olan Joe007, her gün yeni ve “daha öne çıkan” altcoin’lerin çıktığını ve aynı para havuzu için şiddetle rekabet ettiğini söylüyor. Kripto para topluluğunun önde gelen Bitcoin balinası, eski altcoin’lerin sonunda unutulacağına ve geride bırakılacağına inanıyor.

Trader PayPal ile ilgili çıkan haberlerin ve Bitcoin ve kripto paralara olan etkisinin abartıldığına inanıyor, zira PayPal kullanıcılarının özel cüzdanlarını taşımasına izin vermeyecek ve dolayısıyla PayPal dışına kripto para çıkışı gerçekleşmeyecek. Ancak yine de bu haberin Bitcoin benimsenmesi açısından önemli olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

“Kullanıcıların kripto para ile ödeme yapmalarına izin verecekleri, gelirleri trader’lar için itibari paraya çevirecekleri haberi dışında kaydadeğer bir yanı yok.

OG’ler, söz konusu trader’lar tarafından artan BTC satışlarına dönüşen ‘trader benimsenmesi’ konusundaki yükseliş umutlarını artırabilir.”

Bitcoin döngüsüne gelince trader, makro ekonominin daha iyi durumda olması halinde tamamen yükselişe geçeceğini söylüyor.

Bir sonraki büyük Bitcoin boğa koşusunu geciktirebilecek büyük bir ekonomik krizin geldiğini tahmin ediyor.

“BTC’de parabolik ralli gerçekleşmeden önce büyük bir makro krizin ortaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Tam olarak yatırım yapmamamın tek nedeni bu. Bunun dışında BTC’nin ilerlemesi iyi olur.”

Joe007, krizin hükümetlerin bir şekilde ekonomik şoktan kurtulabileceklerine inandıkları için ortaya çıkacağını söylüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar