Yükleniyor...

Bir Türk Kripto Para Borsası Daha Kepenk İndirdi!

Türkiye merkezli bir kripto para borsası daha kepenk indirdi.

kripto para borsası Klascoin

Türkiye merkezli bir kripto para borsası daha kepenk indirdi. 2018 yılında kurulan ve Türk kripto para yatırımcılarına hizmet vermeye başlayan kripto para borsası Klascoin, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile faaliyetlerini sonlandıracağını duyurdu. Borsanın kapanma kararı almasının altında yatan neden ise yeterli hacmin görülmemesi.

Klascoin Teknoloji A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren kripto para borsasının yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

“Türkiye’nin en gelişmiş kripto para saklama ve müşteri güvenlik sistemlerini geliştiren firmamız Klascoin tüm aracılık işlemlerini 31.08.2019 tarihinde sonlandıracaktır. Beklenen hacmi yakalayamadığımız için tüm operasyonlarımızı durduruyoruz. Müşterilerimiz varlıklarını sitemizden çekebilirler. Çekim işlemleri 31.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu süre zarfında bizimle çalışan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.”

Kripto para borsasında başta Bitcoin (BTC) olmak üzere Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (ABC), IOTA (MIOTA), Zcash (ZEC), Monero (XMR) ve Dash (DASH) işlem görüyordu.

Yakın zaman önce Türkiye merkezli bir diğer kripto para borsası Bayebit, yaptığı resmi açıklama ile hack saldırısına uğradığını ve bu yüzden faaliyetlerini sonlandırmak durumunda kaldıklarını duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner