Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Bir Türk Kripto Para Borsası Daha Kepenk İndirdi!

Bir Türk Kripto Para Borsası Daha Kepenk İndirdi!

ABONE OL:google-news

Türkiye merkezli bir kripto para borsası daha kepenk indirdi. 2018 yılında kurulan ve Türk kripto para yatırımcılarına hizmet vermeye başlayan kripto para borsası Klascoin, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile faaliyetlerini sonlandıracağını duyurdu. Borsanın kapanma kararı almasının altında yatan neden ise yeterli hacmin görülmemesi.

Klascoin Teknoloji A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren kripto para borsasının yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

“Türkiye’nin en gelişmiş kripto para saklama ve müşteri güvenlik sistemlerini geliştiren firmamız Klascoin tüm aracılık işlemlerini 31.08.2019 tarihinde sonlandıracaktır. Beklenen hacmi yakalayamadığımız için tüm operasyonlarımızı durduruyoruz. Müşterilerimiz varlıklarını sitemizden çekebilirler. Çekim işlemleri 31.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu süre zarfında bizimle çalışan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.”

Kripto para borsasında başta Bitcoin (BTC) olmak üzere Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (ABC), IOTA (MIOTA), Zcash (ZEC), Monero (XMR) ve Dash (DASH) işlem görüyordu.

Yakın zaman önce Türkiye merkezli bir diğer kripto para borsası Bayebit, yaptığı resmi açıklama ile hack saldırısına uğradığını ve bu yüzden faaliyetlerini sonlandırmak durumunda kaldıklarını duyurmuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar