Yükleniyor...

Bakkt, Bitcoin Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse’u Kullanıma Açtı!

New York Borsası'nın ana şirketi Intercontinental Exchange (ICE) tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini 23 Eylül'de listelemeye hazırlanıyor.

Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse

New York Borsası’nın ana şirketi Intercontinental Exchange (ICE) tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini 23 Eylül’de listelemeye hazırlanıyor. Şirket, vadeli işlem sözleşmelerini listelemesi öncesinde beklenen gözetim hizmetini bugün itibariyle kullanıma açtı.

Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin listelenmesi öncesinde bugün, Bakkt Warehouse olarak adlandırılan yeni gözetim platformunu müşterilerinin kullanıma sundu. An itibariyle Bakkt müşterileri platforma Bitcoin yatırabilir veya çekebilirler.

Şirketin gözetim platformu, Ağustos ayında New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYSDFS) yeşil ışık alan Bakkt Trust Co. tarafından yönetiliyor. Fiziksel teslimli günlük ve aylık Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini listeleyecek olan Bakkt’ın 2019 yılındaki Bitcoin rallisinin önemli bir katalizörü olması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner