Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bakkt, Bitcoin Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse'u Kullanıma Açtı!

Bakkt, Bitcoin Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse’u Kullanıma Açtı!

ABONE OL:google-news

New York Borsası’nın ana şirketi Intercontinental Exchange (ICE) tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini 23 Eylül’de listelemeye hazırlanıyor. Şirket, vadeli işlem sözleşmelerini listelemesi öncesinde beklenen gözetim hizmetini bugün itibariyle kullanıma açtı.

Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin listelenmesi öncesinde bugün, Bakkt Warehouse olarak adlandırılan yeni gözetim platformunu müşterilerinin kullanıma sundu. An itibariyle Bakkt müşterileri platforma Bitcoin yatırabilir veya çekebilirler.

Şirketin gözetim platformu, Ağustos ayında New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYSDFS) yeşil ışık alan Bakkt Trust Co. tarafından yönetiliyor. Fiziksel teslimli günlük ve aylık Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini listeleyecek olan Bakkt’ın 2019 yılındaki Bitcoin rallisinin önemli bir katalizörü olması bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar