Anasayfa Bitcoin (BTC) Bakkt, Bitcoin Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse'u Kullanıma Açtı!

Bakkt, Bitcoin Gözetim Hizmeti Bakkt Warehouse’u Kullanıma Açtı!

New York Borsası’nın ana şirketi Intercontinental Exchange (ICE) tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini 23 Eylül’de listelemeye hazırlanıyor. Şirket, vadeli işlem sözleşmelerini listelemesi öncesinde beklenen gözetim hizmetini bugün itibariyle kullanıma açtı.

Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin listelenmesi öncesinde bugün, Bakkt Warehouse olarak adlandırılan yeni gözetim platformunu müşterilerinin kullanıma sundu. An itibariyle Bakkt müşterileri platforma Bitcoin yatırabilir veya çekebilirler.

Şirketin gözetim platformu, Ağustos ayında New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYSDFS) yeşil ışık alan Bakkt Trust Co. tarafından yönetiliyor. Fiziksel teslimli günlük ve aylık Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini listeleyecek olan Bakkt’ın 2019 yılındaki Bitcoin rallisinin önemli bir katalizörü olması bekleniyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları