Yükleniyor...

Bir Zamanların Vazgeçilmez Platformu LimeWire, Web3 NFT Pazarı Olarak Geri Dönüyor

Eşler arası dosya paylaşım platformu LimeWire, sanat, eğlence ve müzik için dijital bir koleksiyon pazarı olarak Mayıs ayında yeniden hizmete girecek.

limewire nft

Eşler arası dosya paylaşım platformu LimeWire, sanat, eğlence ve müzik için dijital bir koleksiyon pazarı olarak Mayıs ayında yeniden hizmete girecek.

2000’lerde ana akım kanalların dışındaki müzik ve diğer dosyaları indirmek için bir yer olarak ün kazanan platform, başlangıçta müzik bağlantılı NFT’lere odaklanacak. LimeWire, hayranların ve sanatçıların NFT alanının mevcut teknik engelleri olmadan dijital koleksiyonlar oluşturmasına, satın almasına ve takas etmesine olanak tanıyacak. Müzikle ilgili varlıklar, sınırlı sürümler, yayın öncesi şarkılar, yayınlanmamış demolar, grafik sanat eserleri, özel canlı sürümler, dijital ürünler ve sahne arkası içeriği içerecek.

limewire

LimeWire, web2’nin kullanıcı deneyimini web3’ün avantajlarıyla birleştirmeyi hedeflediğini söyledi. Özel içeriğe ve topluluk oylamasına erişime izin vererek bu yılın ilerleyen saatlerinde kendi token’larını piyasaya sürmeyi planlıyor. Platformu kullanmak için kripto cüzdan ön koşulu yoktur ve kullanıcılar, ödeme platformu Wyre ile yakın ortaklık sayesinde doğrudan kredi kartı, banka havalesi ve diğer fiat ağ geçitleri aracılığıyla koleksiyon satın alabilecekler. Öğeler ABD doları cinsinden fiyatlandırılacak.

2010 yılında, LimeWire’a ABD’de “arama, indirme, yükleme, dosya ticareti ve/veya dosya dağıtım işlevselliği ve/veya tüm işlevleri” engellemeyi amaçlayan bir ihtiyati tedbir kararı verildi. Yeniden dirilen haliyle şirket, müzisyenlerle ortaklıklar yoluyla ilk yılında 1 milyon kullanıcıyı bünyesine katmayı hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner