Yükleniyor...

Birkaç Büyük Ayı Faktörü Bitcoin’i (BTC) Düşürebilir!

Ünlü Bitcoin uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, bu hafta Bitcoin fiyatını etkileyebilecek birkaç büyük faktör paylaştı.

Birkaç Büyük Ayı Faktörü Nedeniyle Bitcoin BTC Düşebilir

Ünlü Bitcoin uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, bu hafta Bitcoin fiyatını etkileyebilecek birkaç büyük faktör paylaştı. Bu arada, BuffettsBooks.com’un kurucusu, Preston Pysh ve Blockware Madencilik CEO’su Matt D’Souza, yaklaşmakta olan zorluk ayarlaması nedeniyle Bitcoin’in 9.000 dolar seviyesinin altına düşmesini bekliyor.

Bu Hafta Bitcoin (BTC) İçin Çok İlginç Gözüküyor

Joseph Young, bu hafta Bitcoin’i aşağı çekmesi muhtemel birkaç önemli faktörü saydı. Bu önemli faktörlerden biri, BTC.com web sitesine göre bir gün içinde yüzde +16,25’e yaklaşan Bitcoin zorluk ayarlaması.

Young, bu zorluk ayarının Ocak 2018’den bu yana muhtemelen en büyük ayar olacağını söylüyor. Diğer düşüş faktörlerini, büyük 10.500 dolar direnç seviyesindeki reddetme, 8.900 dolar seviyesindeki güçlü alım talebi ve büyük bir düşüş beklentisi olarak nitelendiriyor.

Bitcoin’in (BTC) 9.000 Doların Altına Düşmesi Bekleniyor

Yaklaşan BTC zorluk ayarlaması ve Bitcoin fiyatını etkileyip etkilemeyeceği hakkındaki görüşlerini paylaşırken, Blockware Mining’in CEO’su Matt D’Souza, Bitcoin’in önümüzdeki iki hafta içinde çok fazla baskı göreceğini tweetledi.

CEO, fiyatın 9.500 doların altına düşmesini bekliyor. Ayrıca BTC birikimi için, 9.000 ila 7.600 dolar aralığının mükemmel fırsatlar sunacağını düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner