Yükleniyor...

Bitcoin 24 Milyon Spor Severe Ulaşacak

Açık kaynaklı bir ödeme işlemcisi olan BTCPay Server, Bitcoin (BTC)'yi 24 milyon spor severe yepyeni ayakkabılarla tanıtmaya yardımcı olmak için çalışmalara başladı.

Bitcoin 24 Milyon Spor Hayranına Ulaşacak

Açık kaynaklı bir ödeme işlemcisi olan BTCPay Server, Bitcoin (BTC)’yi 24 milyon spor severe yepyeni ayakkabılarla tanıtmaya yardımcı olmak için çalışmalara başladı.

NFL’den maaşını BTC ile ödemesini isteyen Bitcoin boğası Russell Okung, Bitcoin’i günlük bir para birimi, bir ödeme yöntemi ve maaş opsiyonu yapma hedefi ile tamamen uyumlu olan bir şirket BTCPay Server’ı geliştirme ve tanıtma konusunda yeni bir rol üstlendi. Okung, “Medeniyet bugün biraz daha gelişti. BTCPay Server 24 milyon spor hayranına tanıtıldı, özgürlük kazandı!” ifadelerini kullandı.

Bitcoin Kramponu Adamı

Kendisine resmi “Bitcoin kramponu adamı” diyen Okung, ”devrimci teknoloji” olarak nitelendirdiği BTC ödeme işlemcisinin renklerini ve logosunu spor yaparken kullanmak için sabırsızlanıyor. Okung, “Bana Bitcoin ile Öde” dediğimde, bunu gerçekten demek istedim. Bu talebi satıcılar ve diğer birçok kullanım durumu için gerçeğe dönüştürmek, BTC ekonomisinin olgunlaşması ve gelişmesi için çok önemlidir. BTCPay Server e-ticareti sessizce yeniden tanımlıyor” diye konuştu.

Okung ayrıca etkinliklerde ve mağaza içi alışverişlerde BTC’yi kabul ettirebilmek için bir portal başlattı. Okung,  “Venezuela’da veya Nijerya’da işlem yapmak isteyen ancak eski finansal sisteme katılırken benzersiz sınırlamaları olan insanlar için ne anlama geldiğini hayal edin” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner