Yükleniyor...

“Bitcoin 3.000 Dolara Düşebilir”

CNBC’nin Futures Now programına katılan KKM Financial CEO’su Jeff Kilburg ile TJM Institutional Services’tan komisyoncu Jim Iurio, güçlü satın alma baskısı ile 4.

Bitcoin BTC 3.000 Dolar

CNBC’nin Futures Now programına katılan KKM Financial CEO’su Jeff Kilburg ile TJM Institutional Services’tan komisyoncu Jim Iurio, güçlü satın alma baskısı ile 4.000 doların üzerine tırmanan Bitcoin’in son durumunu tartıştı.

Her iki isimde Bitcoin’deki bu rallinin temel katalizörler ya da salt tekniklerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını ayırt edemediklerini ifade ettiler. Kilburg ve Iurio Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda en düşük seviyelere bir kez daha gerileyebileceğini söylüyor. Iurio, Bitcoin’in 4.085 doların üzerinde tutunması durumunda 4.515 doların bir sonraki olası hedef olduğunu, ancak aksi takdirde öncü kripto paranın sert bir şekilde daha düşük seviyelere düşebileceğini belirtiyor.

Kilburg ise ayıların halen aktif bir şekilde piyasada bulunduklarını ve Bitcoin’in uzun bir süre 4.000 doların üzerine çıkmamasını istediklerini söyledi. KKM Financial CEO’su, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ya da Beyaz Saray’dan önemli bir şey çıkmadıkça Bitcoin’in tehlikeli bölgede seyredeceğini ve temel katalizör eksikliğinden dolayı 3.000 dolara düşebileceğini öne sürüyor.

Alex Kruger gibi bazı piyasa yorumcularına göre ise bu piyasanın günlük hareketinin ardından en büyük itici güç teknikler. Araştırmacıya göre son günlerde Bitcoin’de görülen toparlanma sektörün dokusundaki bir değişimden ziyade yalnızca aşırı satın alma seviyelerinin bir düzeltmesinin sonucu. Kruger, Bitcoin’in 3.000 dolara doğru geri dönme ihtimalinin hala ihtimal dahilinde olduğu görüşünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner