Yükleniyor...

Bitcoin Bağışı ile Avustralya’daki Yangının Bitmesine Yardım Edebilirsiniz

Bitcoin bağışı ile Avustralyalı itfaiyecilere yardım edebilirsiniz.

avustralya yangın bitcoin bagisi

Bitcoin bağışı ile Avustralyalı itfaiyecilere yardım edebilirsiniz. Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletinde çıkan yangın hala durdurulamadı. Edinilen son bilgilere göre yangında ölü sayısının 15’e çıktığı bildirildi. İyiden iyiye şiddetlenen Avustralya orman yangınlarına yardım sağlamak için bir Bitcoin bağış adresi açıldı. BTC adresi, hızlı bir biçimde yardım için katkıda bulunmanın sınırsız bir yolunu bağışçılara sunuyor.

#AustraliaBurning hashtag’i kripto topluluğu arasında da hızlıca yayıldı ve Bitcoin bağış adresi ortaya çıktı. Yazının yazıldığı sırada hatrı sayılır BTC bağışı toplandı. Adres herkese açık hale getirildiği için bugün Bitcoin bağışları hemen akmaya başladı.

Bitcoin Bağışı ile Yardım Edebilirsiniz

Kripto bağışı yeni bir fenomen değil, çeşitli  konular için bağış açan birden fazla  projeyi daha önce de duyduk. Avustralya’da çıkan yangınları durdurmaya çalışan itfaiyecilere destek olmak için bağış kampanyası başlatan kripto dünyasının tanınınan isimlerinden Alex Saunders, herkesi BTC göndermeye davet ediyor. Şu ana kadar açılan adrese toplamda 0.344 BTC geldi.

Avustralya Tarihinin En Büyük Yangın Krizini Yaşıyor

Edinilen bilgilere göre, bu Avustralya’nın tarihteki en büyük orman yangını krizi ve hem vahşi yaşam hem de yerleşim alanlarında hasara yol açıyor.

Yangınlar 14.5 milyon dönümden fazla alanı yok etti. Ve yerel rüzgarlar yangının hızlanmasına yol açıyor. Bilindiği üzere Avustralya, niş adaptasyonları ile son derece çeşitli vahşi yaşamlara ev sahipliği yapmakta ve habitat kaybı, bu hayvan popülasyonlarını kaybetme noktasında küresel bir kriz anlamına gelmekte.

Bağış yapmak isteyenler için adres: 38gi89vKr7VPCcwdoY2coTha86rfDHeyAR

 

 

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner