Yükleniyor...

Bitcoin, Bigpara ve Doviz.com’da

Gün geçtikçe popülerliğini artıran Bitcoin, önemli haber kanallarının da ilgilendiği bir kriptopara haline gelmiş durumda.

Gün geçtikçe popülerliğini artıran Bitcoin, önemli haber kanallarının da ilgilendiği bir kriptopara haline gelmiş durumda. İnsanların borsa takibi yaptıkları ve ekonomi ve finans alanlarındaki gelişmeleri takip ettikleri Bigpara ve Doviz.com, Bitcoin için de yeni bir sayfa açtılar.

Bigpara – Bitcoin sayfası, ziyaretçilerin Bitcoin hakkında haberleri takip edebilmesi ve aynı zamanda Bitcoin borsasını takip edebilmesi için bir platform oluşturuyor. Bu sayfaya BTCTurk’un desteğini görmek de oldukça güzel bir gelişme. Bitcoin borsasındaki fiyatlar BTCTurk’ten alınırken, yabancı borsalardan BTC-e ve Bitstamp’ten de veriler görüntülenmekte.

Doviz.com – Bitcoin sayfası, Koinim.com’dan aldığı veriler ile Bitcoin ve Litecoin fiyatlarını gösteren bir platform hazırlamış. Bu platformda ziyaretçiler “Bitcoin Nedir?” sorusuna yanıt bulabilecekleri  bir yazı ile karşılaşıyorlar ve buradan Bitcoin hakkında giriş seviyesinde bilgi sahibi olabiliyorlar.

Her iki sayfadada veriler anlık olarak takip edilebiliyor ve bu Bitcoin Türkiye ekosistemi için mükemmel bir gelişme. Bir çok yatırımcının ve ekonomiye meraklı kişinin takip ettiği bu haber siteleri, Bitcoin’le ilgili haberleri paylaşarak bu yatırımcıların da dikkatinin o yöne çekilmesinde yardımcı oluyorlar.

Dileriz Türkiye’de daha bir çok haber sitesi -hatta e-ticaret siteleri de- Bitcoin’e bir başlangıç yapar ve böylece Bitcoin adaptasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabiliriz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner