Yükleniyor...

BitHack İstanbul kazananı: Bitcoin Türkiye Ekosistemi

Herkesin heyecan ve merakla beklediği BitHack İstanbul organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Herkesin heyecan ve merakla beklediği BitHack İstanbul organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

İstanbul dışından da katılımcılara ev sahipliği yapan BitHack İstanbul’da, tüm Bitcoin severler birbirleriyle tanıştılar ve kısa bir sürede kaynaştılar. Etkinlik organizatörü Burak Yaman’a ve daha sonra tüm sponsor ve katılımcılara teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

Hepimizin merak ettiği üzere, BitHack bir Bitcoin Hackathon’uydu ve bu Hackathon’da yepyeni proje fikirleri ortaya kondu. Yarışmayı kimin kazandığı konusuna gelince; bence kazanan Bitcoin Türkiye Ekosistemi oldu.

Yarışmada bildiğiniz üzere ilk üç projeye ödül verilecekti ve ödülün kazananları da akşam saatlerinde jüri üyeleri tarafından yapılan oylama ile belli oldu. Emre Kenci, Bora Kızıl, Çağatay Yüksel, Fırat İleri ve Onur Atam’ın gerçekleştirdiği oylamada sıralama şu şekilde oldu:

  1. Wake Up Shibe! (1 BTC ödül)
  2. BitAlert (0.6 BTC ödül)
  3. Bitcoin ile Fal Bakma Makinesi (0.4 BTC ödül)

Dereceye giren projelere 3Dörtgen tarafından hazırlanan Bitcoin Kupaları verildi. Aynı zamanda projelerde yer alan ekiplere, BitHack İstanbul tişörtleri dağıtıldı. Projeler ile ilgili ayrıntılı açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Oylamalardan sonra etkinlik organizatörü Burak Yaman da bir jest yaparak, tüm ekibe birer içki ısmarladı ve kutlamalar yapıldı.

(Etkinlikle ilgili görseller, en yakın zamanda sitemizde yayınlanacaktır.)

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner