Yükleniyor...

Coinmap.org, Bitcoin Kabul Eden Yerleri Haritalandırdı

Bitcoin kullanımı ülkelerde yaygınlaştıkça, Bitcoin ödemesi kabul eden yerler de artış göstermekte.

Bitcoin kullanımı ülkelerde yaygınlaştıkça, Bitcoin ödemesi kabul eden yerler de artış göstermekte. Bitcoin ve kriptopara kullanıcılarına ödemelerde kolaylık sağlamak için bu para birimleri ile ödeme kabul eden şirketleri, coinmap.org sitesi harita üzerinde listelendirdi.

Untitled

Siteye girdiğinizde, coinmap.org un konumuzu kullanmanıza izin vermeniz dahilinde, bulunduğunuz konumdaki Bitcoin veya Litecoin kabul eden işletmeleri görebiliyorsunuz. CoinKolik ekibi olarak Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmeleri bu haritadan görüntüleme imkanı bulduk.

Coinmap.org adresinde, Karamürsel, Ulaşlı kasabasının web sayfası da, Bitcoin ödemesi kabul ediyor olarak gözüküyor. Aynı zamanda herkesin artık aklına kazınmış olan Bilecik’teki İstasyon Eczanesi de Bitcoin ödemesi kabul ediyor olarak haritada yerini almış.

Ankara ve İzmir’de de Bitcoin ile ödeme kabul eden şirketler mevcut. Bu şirketle ilgili bilgilere haritadan veya öne çıkarılan görselde sağ tarafta bulunan listeden ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner