Bitcoin Boğa Koşusu için Dikkat Çeken Detaylar! • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitcoin Boğa Koşusu için Dikkat Çeken Detaylar!

Nansen, bir sonraki Bitcoin (BTC) boğa koşusu için ABD'nin kritik bir konumda olduğunu belirtti.

bitcoin boga

Nansen, bir sonraki Bitcoin (BTC) boğa koşusu için ABD’nin kritik bir konumda olduğunu belirtti.

SEC’nin Coinbase ve Binance’e dava açmasıyla çöken kripto para piyasası, BlackRock’ın Bitcoin ETF başvurusunda bulunmasıyla birlikte yeniden yükselişe geçti. Geçtiğimiz haftalarda ayı piyasasının devam edeceğini düşünen birçok analist, bugünlerde boğa piyasasının başladığını söylemeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasanın gidişatına dikkat çeken Nansen, bir sonraki boğa piyasası için gereken şartları aktardı. Nansen, ABD’de ortaya çıkacak düşük enflasyonun ve ABD’de daha net bir ortamın yaratılmasının önemli olduğunu ifade etti.

Nansen, Bitcoin Boğası için ABD’yi İşaret Etti!

Nansen‘den Aurelie Barthere, birçok küresel haber akışının ve düzenleyici yaklaşımların halihazırda kriptoyu fiyatlandırdığını aktardı. Barthere, Bitcoin boğa koşusuna perde aralarken, bu noktada ABD’nin önemli bir konumda olacağının altını çizdi.

Nansen, özellikle ABD’deki düzenleyici duruma değiniyor. Çünkü ABD’de henüz tam anlamıyla bir netlik sağlanamadı. SEC’nin geçmiş dönemde onay verdiği bazı konularda, bugünlerde problem çıkardığı görülüyor. Coinbase davasındaki bazı detaylar ise buna örnek olarak gösteriliyor.

ABD’deki düzenleyici ortama dikkat çeken Barthere, bir sonraki boğa piyasası için düzenleyici netliğin sağlanması gerektiğini aktardı. Nansen araştırmacısı, ayrıca, ABD’deki çekirdek enflasyonun da başarılı bir şekilde düşürülmesine ihtiyaç duydulduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x