Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC), 3 Yıllık Düşüş Eğilimini Kırdı! Peki, Sırada Hangi Seviyeler Var?

Bitcoin (BTC), 3 Yıllık Düşüş Eğilimini Kırdı! Peki, Sırada Hangi Seviyeler Var?

ABONE OL:google-news

Son birkaç hafta boyunca, yükselen ve piyasayı ileri iten altcoinler oldu. Bitcoin (BTC) nihayet Aralık 2017’de 20.000 dolarlık zirveden sonra 3 yıllık düşüş trendinin üzerinde yükselip kapanabildi. Ana soru, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye devam edip edemeyeceğidir.

Bitcoin (BTC) Boğa Gibi Görünüyor

Bitcoin yeni bir makro boğa trendine giriyor olabilir. Dijital para, Aralık 2017’de başlayan ve dijital varlığın 13.750 dolara yakın işlem gördüğü Haziran 2019’da test edilen 3 yıllık düşüş trendinin üzerine çıkabildi.

Kripto para birimi analisti Pentoshi’ye göre, Bitcoin ilk günlük kapanışını yukarıda belirtilen düşüş trendinin üzerinde gerçekleştirdi. Bu, Bitcoin’in yeni bir makro boğa trendine başladığı ve kripto para biriminin yakın gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşabileceği anlamına gelebilir.

Kripto para topluluğu şimdi alanın geleceği ve Aralık 2017’den beri tüm zamanların en yüksek seviyesini geçemeyen Bitcoin ile neler olabileceği konusunda çok heyecanlı. Gözüken en ciddi direnç seviyeleri 10.500 dolar ve 13.750 dolar. Ancak, bu fiyatları BTC aşmayı başarabilirse bir sonraki durak 20.000 dolar olacaktır.

Litecoin (LTC) ve XRP de son günlerde yakaladığı yükselme eğilimine devam edebilirler. Ana soru, Bitcoin’in daha önce bahsettiğimiz direnç seviyelerini geçip geçemeyeceği ve 20.000 dolar ve ötesine doğru büyümeye devam edip edemeyeceğidir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,625TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar