Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), 3 Yıllık Düşüş Eğilimini Kırdı! Peki, Sırada Hangi Seviyeler Var?

Son birkaç hafta boyunca, yükselen ve piyasayı ileri iten altcoinler oldu.

Bitcoin BTC 3 Yıllık Düşüş Eğilimini Kırdı Peki Sırada Hangi Seviyeler Var

Son birkaç hafta boyunca, yükselen ve piyasayı ileri iten altcoinler oldu. Bitcoin (BTC) nihayet Aralık 2017’de 20.000 dolarlık zirveden sonra 3 yıllık düşüş trendinin üzerinde yükselip kapanabildi. Ana soru, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye devam edip edemeyeceğidir.

Bitcoin (BTC) Boğa Gibi Görünüyor

Bitcoin yeni bir makro boğa trendine giriyor olabilir. Dijital para, Aralık 2017’de başlayan ve dijital varlığın 13.750 dolara yakın işlem gördüğü Haziran 2019’da test edilen 3 yıllık düşüş trendinin üzerine çıkabildi.

Kripto para birimi analisti Pentoshi’ye göre, Bitcoin ilk günlük kapanışını yukarıda belirtilen düşüş trendinin üzerinde gerçekleştirdi. Bu, Bitcoin’in yeni bir makro boğa trendine başladığı ve kripto para biriminin yakın gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşabileceği anlamına gelebilir.

Kripto para topluluğu şimdi alanın geleceği ve Aralık 2017’den beri tüm zamanların en yüksek seviyesini geçemeyen Bitcoin ile neler olabileceği konusunda çok heyecanlı. Gözüken en ciddi direnç seviyeleri 10.500 dolar ve 13.750 dolar. Ancak, bu fiyatları BTC aşmayı başarabilirse bir sonraki durak 20.000 dolar olacaktır.

Litecoin (LTC) ve XRP de son günlerde yakaladığı yükselme eğilimine devam edebilirler. Ana soru, Bitcoin’in daha önce bahsettiğimiz direnç seviyelerini geçip geçemeyeceği ve 20.000 dolar ve ötesine doğru büyümeye devam edip edemeyeceğidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner