Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Son Tasfiyesini Haber Veren Analistten Çarpıcı İddia!

2019’da Bitcoin (BTC) tasfiyesini doğru ön gören Bitcoin trader’ı, büyük bir BTC boğa koşusunun, ufukta olduğunu tahmin ediyor

Bitcoinin BTC Son Tasfiyesini Haber Veren Analistten Çarpıcı İddia

2019’da Bitcoin (BTC) tasfiyesini doğru ön gören Bitcoin trader’ı, büyük bir BTC boğa koşusunun, ufukta olduğunu tahmin ediyor.

Bitcoin (BTC) Düzeltmesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni paylaşımında kripto para analisti Dave the Wave, Bitcoin’in sonunda mevcut aralığından çıkacağına ve yeni bir boğa döngüsü başlatacağına inanırken, en büyük kripto para biriminin önemli bir düzeltme yapmasını beklediğini söylüyor.

Analistin grafiğine dayanarak, kral madeni para, çok yıllı üçgenin çapraz direncini geri kazanmadan ve ihlal etmeden önce 6.900 dolara kadar düşebilir. Boğalar en iyi kripto para birimini 10.600 doların üzerinde göndermeyi başarırsa, kısa vadeli düşüş görünümünün geçersiz olacağını söyledi. Dave, uzun vadeli direnişin ikna edici bir ihlalinin Bitcoin’i 2022’nin sonundan önce 100.000 dolara iteceğini söyledi.

Dave, yakın dönemde bir düşüş öngören tek analist değil. Blackroots kurucu ortağı ve kripto yatırım danışmanı Ryan Scott, BTC’nin çok yıllı konsolidasyondan kopsa bile tehlikeli bölgeden uzaklaşamayacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x