Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yeniden 10 Bin Doları Gördü

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa bir süre içerisinde tekrar 10 bin dolar seviyesine yükseldi.

bitcoin yeniden 10 bin dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa bir süre içerisinde tekrar 10 bin dolar seviyesine yükseldi.

Daha önce de bildirdiğimiz gibi BTC, önceki gün 9 bin 500 dolar direncini aşmıştı. Kripto para birimi son birkaç saat içerisinde hızlı bir yükselişe geçerek 10 bin dolara kadar çıktı. Analistler de Bitcoin’de yükselişin geleceğine dair açıklamalar yapmıştı.

Ne Dediler?

Bitcoin’in 10 bin doları görmesi, kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yarattı. Konuyla alakalı olarak birçok analist ve yatırımcı açıklamalarda bulundu. Yerli analistlerden Crypto Kemal Bitcoin için “Heybetini gizli tut yiğidim, duruşun ayıları korkutuyor” ifadelerini kullandı.

Kripto Emre ise “#Bitcoin 10.000 dolara dayandı. Yakında aramızda pek çok yeni insan katılmaya başlar” açıklamalarında bulundu.

Bir diğer önemli isim Alp Işık ise “#Bitcoin’e çok fazla stabil coin dedik alındı, yapıyor şovunu” diye konuştu.

Sırada Ne Var?

Gün içinde popüler analist Aayush Jindal’ın analizlerini sizlere sunmuştuk. Jindal, 9 bin 750 dolar ve 9 bin 800 dolar direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kırılma olursa, fiyatın daha da yükselmesi muhtemel olduğunu bir sonraki büyük direncin ise 10 bin dolar ve 10 bin 200 dolar seviyelerine yakın olduğunu ifade etmişti. Jindal’a göre daha fazla kazanç, fiyatı 10 bin 500 dolar seviyesine yönlendirebilir.

Bir diğer yerli analist Crypto Sun ise, Bitcoin’in önünün açık olduğunu, lider kripto para biriminin 9 bin 650 dolar altına inmemesi şartıyla sırasıyla 10 bin 500, 11 bin 300 ve 11 bin 700 seviyelerinin gelme ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner