Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) 11.500 Dolar Hedefi Gerçekleşecek mi?

Bitcoin’in (BTC) gün içerisinde 9.600 dolardan 10.200 dolar seviyesine kadar yükselirken, büyük bir satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı

bitcoin 11500 dolar hedef

Bitcoin’in (BTC) gün içerisinde 9.600 dolardan 10.200 dolar seviyesine kadar yükselirken, büyük bir satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

10.200 dolar seviyesine yükseldikten sonra, yükselişi yavaşlatan ve lider kripto paranın gerilemesine sebep olan önemli bir satış baskısı gerçekleşti. Beş rakamlı fiyat bölgesinde güçlü bir temel alamamasına rağmen, teknik açıdan BTC parlak görünüyor.

Analistler şimdi, Bitcoin‘de hedefin 11.500 doların olduğuna dikkat çekiyor. Tabi ki lider kripto parada haftalık mumların nasıl kapanacağı büyük önem taşıyor.

Yazım sırasında 9.923 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin’in, 9.760 dolar üzerinde bir kapanış yaşaması, teknik görünümüne ciddi bir destek sağlayacaktır.

Alıcıların haftayı yüksek bir notla bitirebileceğini, önümüzdeki birkaç saat boyuna Bitcoin’i 9.760 dolar üzerinde destekleyebileceğini varsayarsak, kısa zaman içerisinde 11.500 dolar seviyesi kolaylıkla hedeflenebilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x