Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 8 Bin Dolara Düşebilir mi?

Boğalar, Bitcoin (BTC) fiyatının başka bir büyük fiyat düşüşüne tanık olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için sıkı bir ipte yürümeye devam ediyor.

bitcoin 8 bin dolara düşer mi

Boğalar, Bitcoin (BTC) fiyatının başka bir büyük fiyat düşüşüne tanık olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için sıkı bir ipte yürümeye devam ediyor. Bitcoin boğaları, Bitcoin fiyatını bir kez daha döndüren yüzde sekizlik şoktan sonra tehlikeli bir pozisyonda bekliyor. Kripto para analisti Josh Rager, küçük bir rahatlamadan sonra mevcut düzeltmenin 8 bin dolara yakın seviyelere kadar devam edeceğini ifade etti.

Bitcoin Fiyatında Umulan Olmadı

Boğalar, BTC ile umdukları hızlı iyileşmeyi alamadılar. Önde gelen kripto para birimi hala 8 bin 600 dolar seviyesinde bulunuyor. Haberin yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre BTC, 8 bin 657 dolardan işlem görüyordu. Rager, 7 bin 700 doların boğalar için yap ya da öl seviyesi olabileceğini tweetledi. Rager BTC 7 bin 700 doların altına düşmediği sürece endişelenecek bir şey olmadığını ifade etti. BTC bu seviyeye düşerse, piyasa hissi şu anda olduğu yerden uzak olacak ve ayılar Bitcoin fiyatını önemli ölçüde düşürmek için daha fazla güven elde edecek. Ancak, olumlu bir not olarak, önde gelen tüccar BTC fiyatının bu kadar düşmesini beklemiyor. Rager’a göre yaşanan bu 600 dolarlık değer kaybı, yıla güçlü bir biçimde başlayabilmek için gayet doğal bir düzeltme.

Bu arada, bir diğer analist Crypto Michaël, son fiyat düşüşüne verilen tepkinin aşırı dramatik olduğu konusunda ısrarcı. Michaël, boğa konsolidasyonundan sonra başka bir tur daha bekliyor. Michaël, “Sonuç olarak, Bitcoin 8 bin 900 doları kırmalı ve esasen yeni bir zirve yapmalı” diye konuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner