Bitcoin (BTC) 9 Bin Doları Aşacak mı? • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 9 Bin Doları Aşacak mı?

Kripto para piyasası ve Bitcoin (BTC) son birkaç saat içinde hareketlenmeye başladı.

bitcoin 9 bin doları aşacak mı

Kripto para piyasası ve Bitcoin (BTC) son birkaç saat içinde hareketlenmeye başladı. Son 24 saatte değer kazanan Bitcoin, şu an CoinMarketCap verilerine göre 8 bin 928 dolardan işlem görüyor ve 9 bini zorlamaya başladı.

Bitcoin Yatırımcılarını Sevindiriyor

Bitcoin geçtiğimiz son haftada ciddi anlamda iyi bir performans göstererek yatırımcısını sevindirdi. İlk etapta 8 bin 500 dolarlık bandı aşan BTC şimdi de 9 bin doları zorluyor. Kripto para analisti Crypto Michaël (@CryptoMichNL), Bitcoin’in hedefinin 18 bin dolar olacağını ifade etti. Michaël, Twitter’da şunları söyledi: “Gerçekten de Ocak 2016’daki dönemin, çok bahsettiğim dönemin bir kopyasını hissetmeye başladık. Eğer öyleyse, BTC yarılanmasından önce altcoin ve hareketlerde 3 aylık volatiliteye sahip olabiliriz. Hedef o zaman 18 bin dolar” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Sonraki Hedef 11 Bin 500 Olabilir

Kripto para birimi henüz 9 bin dolar seviyesine gelmediyse de, analistler bu pazarın Bitcoin için olumlu bir emsal oluşturduğunu söylüyor. Aslında, bazı analistler fiyatın 11 bin 500 dolara çıkabileceğini iddia ediyor.

BTC’nin sırasıyla 9 bin 56 ve 9 bin 500 dirençlerini kırması bekleniyor. Fiyatın geri çekilmesi halinde ise destek bölgeleri 8 bin 500 ve 8 bin olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x