Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Analisti Tone Vays Uyardı: “Her Şey Yeniden Başlayacak!”

Yeni bir strateji oturumunda Vays, BTC'nin yakında 14.

Bitcoin BTC Analisti Tone Vays Uyardı “Her Şey Yeniden Başlayacak”

Yeni bir strateji oturumunda Vays, BTC’nin yakında 14.000 dolara yükseleceğine inandığını söyledi. Analist, önde gelen kripto para biriminin yıl sonuna doğru 10.700 dolara geri dönmesini ve ardından 2021’in ilk yarısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara yükselmesini bekliyor.

Bitcoin (BTC) Döngüsü Altcoin’leri Sallayacak

Eski J.P. Morgan Chase başkan yardımcısı Vays, Bitcoin’in yaklaşan döngüsünün belirli altcoin’leri sallayacağını da söylüyor.

“Bitcoin hala bir tür radarın altında uçuyor. İnsanlar hala DeFi ve diğer birçok dolandırıcılık kripto parası gibi çöplere inanıyor ve görünüşe göre yenileri çıkıyor. İnsanlar hâlâ derslerini almamışlar. Yani Bitcoin radarın altında uçacak, büyük bir %40 düşüş yaşayacağız, shitcoinler %60-70 düşecek ve sonra Bitcoin yeniden yükselecek. Her şey yeniden başlayacak.”

Daha önce Bear Stearns için risk analizleri hazırlayan Vays, Bitcoin’in bu yıl başlangıçta tahmin ettiğinden daha iyi performans gösterdiğini söylüyor. Vays, Mart ayındaki büyük piyasa düzeltmesinin ardından uzun vadede S&P 500’de yükseliş gösteriyor.

“Düzeltmenin çoktan gerçekleştiğini düşünüyorum. Bir ila dört yıllık bir düzeltme olacağını sanmıyorum. Bence bu oldu. Yıl başladı ve bu kırmızı okla kaza yaptık ve şimdi iyileştik. Bu, yılın büyük bir yükseliş şamdanı oluşturacağından olumluyuz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner