Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Balinası Boğalarla Alay Etti

Tanınmış bir kripto balinası Bitcoin (BTC) boğa tahminlerine tepki göstererek BTC’nin yükseleceğine inanmadığını söyledi.

Bitcoin BTC Balinası Boğalarla Alay Etti

Tanınmış bir kripto balinası Bitcoin (BTC) boğa tahminlerine tepki göstererek BTC’nin yükseleceğine inanmadığını söyledi.

Yüksek profilli bir Bitcoin (BTC) balinası, piyasanın mevcut durumunu hakkındaki görüşlerini açıkladı. Joe007 ismiyle bilinen trader, bu yılın Aralık ayından Ocak ayına kadar Bitfinex’te 20 milyon dolar kâr elde etti. Küresel ekonomik sarsıntı ortasında nispeten sessiz kalan Joe, Bitcoin’in V şeklinde bir dip ile iyileşmenin eşiğinde olduğu düşüncelerine karşı alay eden bir dizi tweet yayınladı.

Bitcoin (BTC) Düşebilir

V-dipleri genellikle aşağı yönlü bir eğilimin ortasında olan varlığın, kısa bir süre sonra hızlı bir yükseliş ve genel eğilimi tersine dönüştürmesiyle ortaya çıkar. Bunu kısa sürede hızlı bir büyüme ve tam bir trend değişikliği izler.

https://twitter.com/J0E007/status/1242916791476719616?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242916791476719616&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2020%2F03%2F27%2Fprominent-crypto-whale-reacts-to-bullish-bitcoin-btc-predictions-says-unprecedented-price-pattern-unlikely%2F

Joe, modelin BTC için benzer bir eğilim göstermediğini söyleyerek Bitcoin’in yeni bir ralli eşiğinde olduğunu söyleyen analist düşüncelerine karşı şüphe duyduğunu belirtti. Joe düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

Kapitülasyon’dan sonraki bir hafta içinde 3K ayarına kadar V-dip iyileşmesi, Bitcoin için benzeri görülmemiş yeni bir fiyat paterni olacaktır. “Ama bu sefer farklı!” – ah, evet, elbette. Unutmam ne kadar aptalca…

Bu arada, kripto para analisti Michaël Van De Poppe, Bitcoin’in 6.900-7.100 dolar seviyesi arasında bir zirve yapacağını ancak önümüzdeki günlerde 5.600 dolar ile 5.800 dolar arasındaki seviyeleri test edebileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner