Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Boğaları Henüz Güvende Değil

Bitcoin temel direnç seviyesinin 7 bin 475 doların üzerine çıkmasıyla birlikte son günlerde sürekli olarak yapılan BTC alım satımı sona ermiş gibi görünüyor.

bitcoin boğaları güvende değil

Bitcoin temel direnç seviyesinin 7 bin 475 doların üzerine çıkmasıyla birlikte son günlerde sürekli olarak yapılan BTC alım satımı sona ermiş gibi görünüyor. Ancak tüccar Josh Rager’e göre, BTC fiyatı 7 bin 800 doların üzerine çıkmadıkça boğalar kesinlikle güvende olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitMEX tasfiyesi açısından 2019, Bitcoin madencileri için tam olarak iyi bir yıl olmadı. Satoshi Flipper artık Bitcoin’in iH & S modelinden baş aşağı bir kopuş gerçekleştirdiği için sürekli alım satım yapan tüccarların ağlama zamanının geldiğinden emin. Bu genellikle herhangi bir varlık için sağlam bir alım sinyali olarak kabul edilir. Bu kez, BTC 7 bin 475 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardı, bu da en son koparmanın daha fazlası olabileceği anlamına geliyor.

CryptoDude, en iyi kripto para biriminin, boğaların fiyatı yükseltmeye devam edebilmesi için yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde olması gerektiğini söylüyor.

Bitcoin 7 bin 800 Seviyesini Geçmeli

Rager, işlerin daha heyecanlı olması için Bitcoin’in 7 bin 800 dolarlık alanın üzerine atlaması gerektiği yineleniyor. Haberin yazıldığı sırada BTC 7 bin 549 dolardan işlem görüyordu. Bu sırada bazı altcoinler önemli fiyat kazançları yaşadığı için BTC’nin hakimiyeti yüzde 67.67’ye düştü.

CoinStats verileri, kripto pazarının toplam piyasa değerinin tam olarak 200 milyar dolar olduğunu gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x