Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Bu Hafta 7 Bin Dolara Ulaşır mı?

Birikimli birkaç günden sonra, Bitcoin (BTC) ile beraber kripto para piyasası yükselişe geçti.

Bitcoin 7 bin dolara ulasir mi

Birikimli birkaç günden sonra, Bitcoin (BTC) ile beraber kripto para piyasası yükselişe geçti. En iyi 10 kripto paranın tamamı şu an değer kazanıyor. En yüksek kazancı ise neredeyse yüzde 40 oranında yükseliş yakalayan Bitcoin SV (BSV) elde etti. Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) hash oranı, önde gelen kriptonun keskin büyümesine karşı düşmeye devam ediyor. Düşüş ay başından bu yana devam etti.

Bitcoin Hashrate

Ana Direnç 7 Bin Dolar Seviyesinde

Bitcoin’de dünden bu yana yüzde 23’lük bir büyüme gerçekleşti. Bitcoin bu anlamda kısa vadeli büyümesini sürdürüyor ve 6 bin 600 dolarlık destek seviyesini aşmayı başardı.

BTC USD Chart

Lider kripto para biriminin büyümeyi sürdürmesi için 6 bin 200-6 bin 300 dolar civarında hafif bir düzeltme yapmasıı gerekiyor. Ayrıca, 4H grafiğindeki RSI göstergesi, mevcut seviyelerden olası bir geri dönüşü onaylamakta. Ana kripto para birimi 6 bin doların altına düşerse, büyüme senaryosu ortadan kalkacaktır.

BTC-USD

Günlük grafikte, ana direnç, Bitcoin’in (BTC) yaklaştığı 7 bin dolar seviyesinde bulunuyor. MACD göstergesinin mavi çizgisi, devam eden boğa varlığını doğrulayan kırmızı bölgeyi geçmek üzere.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi henüz aşırı satım bölgesine ulaşmadı. Görünür Aralık göstergesi 7 bin doların üzerinde yüksek likidite önerir. Özetle, bu hafta Bitcoin (BTC) 7 bin doların üzerine çıkabilir. Bitcoin, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 6 bin 789 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner