Yükleniyor...

Paribu, Koronavirüs (COVID-19) Salgınına Karşı Aldıkları Önlemleri Paylaştı

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan yeni koronavirüse (COVID-19) karşı önlemler her geçen gün artıyor.

Paribu

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan yeni koronavirüse (COVID-19) karşı önlemler her geçen gün artıyor. Türkiye’de en büyük holdinglerden KOBİ’lere kadar birçok şirket dünyada 100’den fazla ülkeye yayılan koronavirüs için önlemlerini artırmaya başladı.

Hacim bakımından Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olan Paribu, tüm dünyayı etkileyen yeni koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı önemli tedbirler aldıklarını paylaştı.

Twitter’dan yapılan açıklamada, “Koronavirüs (COVID-19) vakasının Türkiye’de de görüldüğünün resmi makamlarca duyurulmasının ardından Paribu olarak konuyla ilgili bir aksiyon planı hayata geçirdik” denilerek alınan önlemler sıralandı.

Açıklamada, alınan tedbirler kapsamında 14 Mart’tan itibaren uzaktan ve izole çalışmaya geçildiği, bu tür durumlara karşı hazırlanan kriz yönetiminin devreye alındığı ve kullanıcı işlemlerinde aksaklık yaşanmaması için tüm teknik gerekliliklerin sağlandığını belirtildi.

Ayrıca, destek ekibinin 7/24 hizmet vermeye devam ettiğini ve yaşanan sürecin yakından takip edildiği ve olası gelişmelerde yeni bilgilendirmeler yapılacağı aktarıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner