Yükleniyor...

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı Yükseliyor, Neler Yaşanacak?

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı önceki gün atağa geçerek 230 dolar seviyesine yükseldi.

bitcoin cash

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı önceki gün atağa geçerek 230 dolar seviyesine yükseldi. MarketMinds, BCH’nin düşüş trendi çizgisini kırdığı için yükselişe geçebileceği görüşünü bildirdi.

Kripto para birimi, 19 Mart’ta 190 doların altında işlem görüyordu. Fiyat çizgisi yavaş yavaş 195 dolar seviyesine doğru ilerledi ve kripto para birimi gün içinde 235 dolar işaretinin üzerine çıkmasını sağlayan bir yükseliş gösterdi. Burada, fiyat bir günün en yüksek seviyesi olan 235.443772 dolara yükseldi. Kripto para biriminin gün sonuna kadar 220 dolar ile 235 dolar arasında işlem gördüğü gözlemlendi.

Kripto para birimi Güç Endeksi (RSI) düşüş trendi çizgisinden çıkarken fiyat tablosunda 235 dolar seviyesine yükseldi. BCH fiyat grafiği üzerinde bir yükseliş paterni oluşturuyor gibi görünüyor, BCH/USD çifti şu anda alım bölgesinde duruyor.

BCH 200 Dolar Seviyesinin Üzerinde İşlem Görüyor

Bitcoin Cash fiyatı, 200 doların üzerine çıkarak birkaç olumlu işaret gösterdi. Bununla birlikte, analistler BCH/USD’nin 240 dolarlık direnç bölgesinin yakınında güçlü bir satış ilgisiyle karşılaşmasının muhtemel olduğunu dile getiriyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta, Bitcoin Cash, ABD Doları karşısında 200 dolarlık desteğin altında kalarak büyük bir düşüş yaşamıştı. BCH yıllık en düşük seviye olan 133 dolara kadar geriledi ve daha sonra yukarı yönlü bir düzeltme başlattı.

Analistler şu anda BCH’yi 240 ve 250 dolar seviyelerinde büyük bir direnç noktasının beklediğini dile getiriyor. Bu nedenle, 240 ve 250 dolar direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kapanış yakın vadede kolay olmayacak. Bir sonraki engel ise 300 dolar seviyesinin yakınında görülüyor. Bununla beraber tersi bir durumda BCH, 210 ve 200 destek seviyelerinin altına düşebilir. Ayrıca, fiyat 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) üzerinde kalmazsa, 150 dolara düşme riski var.

Bitcoin Cash yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 230.77 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner