Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı Bir Saat İçinde Yükselişe Geçti

Bitcoin (BTC) geçtiğimiz birkaç saat içerisinde aniden yükselişe geçti.

bitcoin yükselişe geçti

Bitcoin (BTC) geçtiğimiz birkaç saat içerisinde aniden yükselişe geçti. Bitcoin neredeyse 400 dolar artış göstererek 6 bin 600 dolarlık barajı aştı. CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi şu an 6 bin 772 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin önceki gün yükselmeye başlamış ve son 24 saatte yüzde 20 değer kazanmıştı. Yatırımcıların yüzünü güldüren bu durum analistler tarafından şüpheyle karşılanmış ve boğa tuzağı olabileceği ifade edilmişti. Yükselişin tuzak mı olduğu henüz belli olmasa da son 1 saat içinde lider kripto para birimi 300 dolar birden artış göstererek 6 bin 600 doları aştı.

Bitcoin

Bitcoin Hakkında Ne Dediler?

Ünlü analist Crypto Michael, yükselişi kast ederek BTC’nin hala daha düşük destek seviyelerini test etmesi gerektiğini dile getirdi.

Bir diğer ünlü analist Selcoin ise, “5200 Bitcoin’de güzel bir alan oldu. 6700’lere geldik maşallah. Yüz güldürdü biraz” ifadelerini kullandı. Selcoin daha önce de BTC’nin 8 bin-9 bin dolarlık alana çıkabileceğini ifade etmişti. Analist şunları söylemişti:

“Bitcoin 8-9 binlere yükselebilir. Akabinde Mayıs ayına 6 binlerde girebiliriz. Halving öncesinde yeni bir pozisyon almam. Mevcutlar yeterli.”

Satoshi Flipper ise direncin kırıldığını ve BTC’nin boğa piyasasına geri döndüğünü ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner