Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı 300 Bin Dolara Fırlayabilir

Yatırım danışmanı ve yazar Preston Pysh, Bitcoin'in Mayıs ayında yaşanacak halving’den sonra 300 bin  dolara ulaşabileceğine inanıyor.

preston pysh bitcoin 300 bin dolar olabilir

Yatırım danışmanı ve yazar Preston Pysh, Bitcoin’in Mayıs ayında yaşanacak halving’den sonra 300 bin  dolara ulaşabileceğine inanıyor. Pysh, şu ifadeleri kullanıyor:

“Sana bir sonraki yörünge seviyesinin 80 bin ila 100 bin dolar olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim. Doğrudan bu seviyeye geçecek ve muhtemelen 200 bin dolar veya 300 bin dolara gidecek.”

Ana İtici Güç Elektrik

Pysh, elektrik giderlerinin fiyatın ana itici gücü olduğunu söylüyor. Bu nedenle, BTC’nin halving’den bir veya iki ay sonra başka bir koşuya başlamasını bekliyor. Zoom gibi yüksek uçan hisse senetleri sorulduğunda ise Pysh dinleyicilerine onları satmalarını tavsiye etmekten kaçındı, ancak yapmaları gereken bir şey olduğunu söyledi.

Warren Buffett uzmanı olmasına rağmen, Pysh şu anda herhangi bir hisse senedine sahip değil.

Altında Durum Ne Olacak?

Ocak ayında, yeni koronavirüs dünya çapında bir salgına dönüşmeden önce, Pysh Bitcoin’in altından önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini öngördü. Altın son zamanlarda yedi yılın en yüksek seviyesine ulaşırken, dijital rakibi buna henüz yetişemedi.

Pysh, yatırımcıların sabit bir arzı olmayan bir para birimine koştuğunu açıklıyor, ancak altının üç ay içinde 2 bin dolara yükselip yükselemeyeceğinden emin değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner