Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 6 Bin 100 Dolar İçin Hazır mı?

Bitcoin fiyatı 5 bin dolar  civarında dalgalanırken, tüccarlar  ve analistler Bitcoin'in daha yüksek seviyeleri test etmeye başlamasını bekliyorlar.

bitcoin crypto currency business concepts mining concepts gold coin

Bitcoin fiyatı 5 bin dolar  civarında dalgalanırken, tüccarlar  ve analistler Bitcoin’in daha yüksek seviyeleri test etmeye başlamasını bekliyorlar. Lider kripto para birimi Pazartesi günü 4 bin 900 dolar bölgesine düştükten sonra şu an CoinMarketCap verilerine göre 5 bin 259 dolardan işlem görüyor. Kalan borsa kargaşasına ve koronavirüsün dünya çapında yarattığı krize rağmen, analistler şimdi Bitcoin ile ilgili ilk iyimser tahminlerini yapmaya başladı.

Bitcoin’in 6 Bin 100 Dolara Ulaşması Muhtemel mi?

Tüccar The Crypto Dog, Bitcoin’in 6 bin doların üzerine çıkmaya çalışacak kadar güçlü olduğunu tweetleyerek yükseliş durumunu paylaştı.

Ünlü analist Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir) de Bitcoin hakkında yorum yaptı. Analist, Bitcoin için mevcut piyasa durumunu özetleyerek, 5 bin 200 dolar seviyesini desteğe dönüştürdükten sonra BTC’nin yakında en yüksek seviye 5.600-7.700 dolar arasını test edebileceğini ifade etti. Analist ayrıca hisse senedi piyasalarının sıçrama göstereceğini öngördü.

Kullanıcılar Tepkili

Trader ‘Bitcoin Jack’, Bitcoin’in yükselmeye başlamaya hazır olduğuna inanıyor. Ona göre, bu fiyat ve zaman dengesi analizi ile doğrulanmakta. Twitter kullanıcısı @Axedna, Kovid-19 virüsünün daha geniş bir yayılımına atıfta bulunarak aynı fikirde olmadığını ifade ediyor. Axedna, şunları söylüyor:

“Virüs her geçen gün daha da kötüye gidiyor. İnsanlar tüm dünyada işlerini kaybediyorlar. İnsanlar dışarı çıkmaktan korkuyor, işletmeler para kaybediyor, işe almıyorlar ve borsa düşüyor. Hala yükseleceğini mi düşünüyorsun?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner