Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Koronavirüs Krizinde Hayatta Kalacak mı?

Tim Draper, Bitcoin (BTC) için koronavirüs krizi sona erdiğinde günü kurtaracağını ifade etti.

bitcoin 20203

Tim Draper, Bitcoin (BTC) için koronavirüs krizi sona erdiğinde günü kurtaracağını ifade etti. Koronavirüs vakalarının sayısı hızla arttıkça, Bitcoin’in geleceği üzerinde büyük bir belirsizlik bulutu oluşuyor. Piyasalar düşmeye devam ederken, merkez bankaları para koşullarını hafifletmek için koordineli bir çaba gösterirken, kripto para birimi bu kaosa karşı bir set görevi görmüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak, milyarder Tim Draper, bankalar ya da hükümetlerin değil, Bitcoin’in bu kriz bittiğinde günü kurtarabileceğine inanıyor.

Bitcoin Gelişmeye Hazır

Draper, öncelerde Bitcoin (BTC) fiyatının, 2023 yılına kadar para piyasasının yüzde beş hissesini koruduktan sonra 250.000 dolara fırlayabileceğini ifade etmişti. Lider kripto para biriminin 5 bin doların hemen üzerinde işlem gördüğü göz önüne alındığında, bu tahmin gerçekçi görünmüyor. Draper, yıkıcı şirketleri tespit etmekte bir ustalığa sahiptir. Skype, Tesla, SpaceX ve diğer girişimlerde dünyayı değiştiren ilk yatırımcıydı.

Korku Virüsten Daha Kötü

14 Mart’ta Draper, dünya hükümetlerini koronavirüs ile başa çıkma yaklaşımlarından ötürü eleştirdi. İtalya, Fransa ve diğer birçok ülke, vazgeçilmez tüm işletmelerin kapatılmasıyla kilit altında. Milyarder, gerçek virüsten daha fazla insanın çökmekte olan bir ekonomiden ötürü ölebileceğini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
marco
marco
2 yıl önce

başlıkla yazı arasında bir bağ yok

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x