Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı 7 Bin Doların Üstüne Çıktı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı bu sabah saatlerinde son zamanların güçlü destek seviyesi olan 6 bin 600 ile 6 bin 900 aralığında seyrediyordu.

bitcoin 7 bin doların üstüne çıktı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı bu sabah saatlerinde son zamanların güçlü destek seviyesi olan 6 bin 600 ile 6 bin 900 aralığında seyrediyordu. Henüz birkaç gün önce 7 bin doların altına düşen kripto para birimi şu an tekrar 7 bin doların üstüne çıkmış durumda.

bitcoin günlük grafik

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 7 bin 29 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin’in gün içinde 300-400 dolarlık bir artış gördüğünü söylememiz mümkün.

Bitcoin Fiyatında Halving Öncesi Yükseliş Mümkün mü?

Analist Crypto Michael, 7 bin 400 dolar seviyesine ulaşılabileceğini dile getirmişti. Michael, şu ifadeleri kullandı:

“Biraz daha ileri bakarsak, bu benim için hala güvenilir bir senaryo. 7 bin 600 – 8 bin dolarlık alan henüz test edilmedi ve hala halving öncesinde ralli yaşayabiliriz.”

Bazı analistler, fiyatların henüz konsolide olmadığını ifade ederek, BTC’nin 7 bin dolar üstünde kalıp kalmayacağı konusunda emin olamadıklarını da dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner