Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı Düşüş Yaşayacak mı?

Son birkaç saat içinde, Bitcoin (BTC) son haftalardaki performansına göre güçlendi ve 7 bin 520 dolara yükseldi.

bitcoin 2

Son birkaç saat içinde, Bitcoin (BTC) son haftalardaki performansına göre güçlendi ve 7 bin 520 dolara yükseldi. Ancak o zamandan beri, önde gelen kripto para biriminin fiyatı geri çekildi ve boğalar 7 bin 500 doları geçemediği için lider para birimi şu an CoinMarketCap verilerine göre 7 bin 421 dolardan işlem görüyor. Analistler şu anda bu fiyat hareketinin kripto piyasası için ne anlama geldiği konusunda bölünme yaşıyor. Bazıları, bu durumun önümüzdeki günlerde BTC’nin 8 bin dolara yükselişinin bir göstergesi olduğunu söylüyor, diğerleri de bunun dezavantaj olduğunu düşünüyor.

Bitcoin Fiyatı Daha da Yükselir mi?

Satoshi Flipper, bu hamlenin ardından 7 bin 500 doları geçilirse, fiyatın 7 bin 800 dolara ve potansiyel olarak ötesine geçeceğini ima etti. Analist Zoran Kole da Bitcoin’in 7 bin 500 dolarlık direncini kıramamasını bir zayıflık göstergesi olarak kabul ediyor. Kole attığı bir tweet’te, 7 bin 500 doların üzerinde alım satım yapana kadar, BTC’nin düşüş eğiliminde olacağını ifade etti.  Ayrıca, yüksek hareketlilik nedeniyle tüccarlar yakında FOMO veya FUD’a girebilirler. Josh Rager, “Her iki tarafta net bir yönü olmayan argümanlar olsa da, 7 bin 800 dolar ile 6 bin 900 dolar arasındaki aralık kritik bir eşiktir. Ancak, ticaret planlarına uymalı ve duraklara sadık kalınmalıdır” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner