Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatında Yön Neresi? Popüler Analistler Ne Diyor?

Bitcoin (BTC) son zamanlarda küçük bir iyileşme gösterdi ve bazı analistlerin önceki düşük seviyelerini test edebileceğini tahmin etmesine rağmen en büyük kripto para 6.

Bitcoin BTC Fiyatında Yön Neresi Popüler Analistlerden Boğa Yorumları

Bitcoin (BTC) son zamanlarda küçük bir iyileşme gösterdi ve bazı analistlerin önceki düşük seviyelerini test edebileceğini tahmin etmesine rağmen en büyük kripto para 6.500 doların üzerindeki konumunu koruyor.

Kısa vadede aşağı yönlü bir senaryonun daha muhtemel duruyor olsa da trader’lar genel olarak BTC’de yükseliş eğiliminin sürmesini bekliyor.

Bitcoin (BTC) 7.100 Doları Test Edebilir

Popüler kripto para analisti Michael Van De Poppe, Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Twitter üzerinden paylaşarak yükseliş beklediğini belirtti. Michael, Bitcoin’in 7.100 dolar seviyesini son bir kez test edebileceğini söylüyor. Analiste göre eğer BTC bu testte başarılı olamazsa 5.800-5.600 seviyelerine dönüş yapabilir.

Kripto para trader’ı George’da BTC’nin düşüş trendinde olduğunu düşünenler arasında. Trader, BTC’nin 700 dolarlık büyük bir kırmızı mum oluşturmasının an meselesi olduğunu söylüyor.

https://twitter.com/George1Trader/status/1243076105885626368

Kripto trader’ı Bitcoin Jack, şimdiye kadarki en büyük boğa görüşünü tweet’ledi ve Bitcoin’in 2.000 dolardan fazla artarak 8.876 dolar seviyesine ulaşacağını söyledi. Jack, mevcut durumda tahmininin yatırımcılara çılgınca gelebileceğini ancak büyük bir hareketin çok yakında olduğunu belirtti.

Emniyet Kemerlerinizi Bağlayın

Tanınmış trader ve yatırımcı Crypto Rand, kırk gün içinde büyük bir Bitcoin etkinliğinin (uzun zamandır beklenen yarılanma) gerçekleşeceğini hatırlattı ve yarılanmanın ardından madenci ödüllerinin yarı yarıya düşmesiyle bazı madencilerin ekipmanlarını kapatmaları ve madenciliği bırakmaları bekleniyor.

Her iki faktör ve özellikle de ilk faktör, yeni çıkarılan BTC miktarını düşürecek ve bu nedenle arz sayısını sınırlayacak. Crypto Rand, Bitcoin sahiplerinin emniyet kemerlerini takmalarını ancak yükselişi hemen beklememeleri gerektiğini de belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner