Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatının 20 Bin Dolara Ulaşması Onu Şaşırtmayacak

Blockstream CEO'su Adam Back, Bitcoin'in 20 bin dolara yükselmesinin onun için şaşırtıcı görünmeyeceğini söylüyor.

bitcoin fiyatının yükselmesi şaşırtmayacak

Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin’in 20 bin dolara yükselmesinin onun için şaşırtıcı görünmeyeceğini söylüyor. Blockstream CEO’su Back attığı bir tweet‘te, yakın zamanda Bitcoin (BTC) fiyatının 20 bin dolara yükseldiğini gördüğü bir rüyasını anlattı. Özellikle, mevcut piyasa koşullarından dolayı bu yaşanırsa durumun onu şaşırtmayacağını ifade etti. Back şunları söyledi:

“Bu sabah bir rüyayla uyandım, ki bunun rüya olduğunu anlaması biraz zaman aldı. Rüyamda Bitcoin bir gecede 20 bin dolara çıktı ve sonra 16 bin dolara geri çekildi. Piyasa koşulları göz önüne alındığında şaşırtıcı görünmüyordu, bu yüzden uyanmama neden olan fiyat değildi.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Koronavirüs krizi, hemen hemen her varlık sınıfını etkileyen ekonomik bir kargaşa yarattı. Bitcoin, geçen hafta küresel stoklarla birlikte büyük bir darbe aldı. BTC, şiddetli düşüşünün yüzde 80’ini kurtarmayı başardıktan sonra, ABD hisse senedi piyasasının bayrak endeksi olan S&P 500, Cuma günü bir kez daha aşağı çekti. Wall Street’teki başka bir düşüş nedeniyle, BTC dünkü en yüksek seviyesinden yüzde 20 oranında düştü. Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre şu an 6 bin 17 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Daha Yükseğe Çıkabilir

Back’in Bitcoin’in son fiyat artışını doğru bir şekilde ifade ettiğini belirtmek gerekir. Dipten satın alım yapanlar yakın zamanda bu işe başlayacak gibi. Bu düşüş trendinin devam edip etmeyeceğine dair net bir şey söylenemez ancak Fed’in vaatleri, İngiltere Merkez Bankası’nı sınırsız miktarda para basacağını söylemesinin ardından, Bitcoin’in parlaması için daha iyi bir zaman olamaz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x