Yükleniyor...

Bitcoin Madencilik Zorluğunda Düşüş Yaşanabilir

CoinMetrics analisti Nic Carter, Bitcoin madencilik zorluğunun bir sonraki ayarlama sırasında şaşırtıcı bir şekilde yüzde 15 düşebileceğini tahmin etti.

Bitcoin Madencilik Zorluğunda Düşüş Yaşanabilir

CoinMetrics analisti Nic Carter, Bitcoin madencilik zorluğunun bir sonraki ayarlama sırasında şaşırtıcı bir şekilde yüzde 15 düşebileceğini tahmin etti. Bu, Bitcoin’in tüm tarihindeki en büyük üçüncü düşüş olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Düşmeye Ayarlandı

Daha önce de bildirildiği gibi, Bitcoin madencilik zorluğu, 10 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 16.55 TH’yi vurmuştu. 12 Mart’taki tarihi fiyat düşüşünden sonra, birçok madenci artık kar getirmediğinden ötürü teçhizatlarını kapatmak zorunda kaldı. Ancak beklenen zorluk düşüşü işlerine geri dönmelerini sağlayabilir. Blockchain verilerine göre, Bitcoin’in hash oranının madenci kapitülasyonu nedeniyle 82 TH/s’ye düştüğünü belirtmek gerekir.

Bu Bitcoin İçin Yükseliş Anlamına mı Geliyor?

Carter ayrıca her büyük olumsuz zorluk ayarlamasının her fiyat düzeltmesinin dibini ‘anekdot olarak’ işaretleyeceğini belirtti. Bu nedenle, BTC’nin yükseliş eğilimini sürdürmeye hazır olabileceğine inanmak için iyi bir neden var. Bu, en güvenilir satın alma sinyallerinden biri olan hash ribbon crossover ile de uyumlu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x