Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin’in (BTC) Her Adımını Bilen Analist 100.000 Dolar Tahminindeki Tılsımı Açıkladı

Bitcoin’in (BTC) Her Adımını Bilen Analist 100.000 Dolar Tahminindeki Tılsımı Açıkladı

ABONE OL:google-news

Peter Brandt’ın analizi Bitcoin fiyatının bir sonraki parabolik koşu sırasında 100.000 dolara yükselebileceğini gösteriyor, peki bu nasıl olacak?

Bitcoin 100.000 Dolar Olacak

Usta analist Peter Brandt, “100.000 dolar ileride … ama ne zaman ve nasıl?” Başlıklı son video yayınında Bitcoin’in fiyatının altı basamaklı bölgeye nasıl ulaşacağını açıkladı. Brandt, Bitcoin fiyatı hakkındaki yükseliş görüşüne dayanan iki yorum sunuyor.

Bitcoin’in uzun vadeli tarihine ve Bitcoin’in esasen fazla olmasa bile gerçekten 100.000 dolara ulaşacağına inanıyorum.

Bitcoin Tahmini Fırsatlara Dayanıyor

Brandt her gün, her hafta veya her ay yeni sinyaller aramayacağını söylüyor. Dahası, analist analizinin kesinliğe değil fırsatlara dayandığını vurguluyor. Bu genellikle ticaret stratejisini tanımlayan tek bir kesinti sinyalidir. Analist 2018’in başında kripto para piyasasının çöküşünü doğru tahmin etmişti. Bu doğru tahmininde ipucunu veren büyük bir iniş üçgeninin parabolü ihlal etmesi oldu.

Bitcoin şu an haftalık grafikte aşağı paralel bir kanalda. Brandt’a göre, bu kanaldan ayrılmak bir sonraki yükseliş fazının üzerinde olduğumuzu doğrulayacak.

 Bu muhtemelen bende dahil olmak üzere Bitcoin boğalarının aradığı ipucu olacaktır.

Kırılma Noktası

Bitcoin yukarıda belirtilen kanalın alt sınırını ihlal ederse, işler tersine gidebilir. Brandt, Bitcoin fiyatının Temmuz 2020’de 5.324 dolara düşebileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte, 2018 yılının Aralık ayının en düşük seviyesi olan 3.200 dolar seviyesini şahsen her şeyi bitirebilecek bir kırılma noktası olarak görüyor.

İşte teslim olduğum nokta. Bu seviyeyi kesin olarak ihlal edersek Bitcoin’in hikayesinin bittiği sonucuna varabilirim.

Bununla birlikte, Bitcoin fiyatının nihayetinde sıfıra gidebileceğine inanmıyor, çünkü herhangi bir fiyat seviyesinde bile alıcı ilgisi olacağını düşünüyor. Tabi bu durumun Bitcoin hikayesinde köklü bir değişimin işareti olacağını belirtti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,779TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar