Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Piyasa Değeri Açısından Facebook’u Geride Bıraktı

Facebook'taki problemler sürerken Bitcoin hala yükselişini devam ettiriyor ve piyasa değeri açısından sosyal medya devini geride bırakıyor.

btc 5

Facebook’taki problemler sürerken Bitcoin hala yükselişini devam ettiriyor ve piyasa değeri açısından sosyal medya devini geride bırakıyor.

Asset Dash’in verilerine göre Bitcoin, 929,014,620,160 doların üzerinde piyasa değeriyle Facebook’u geride bırakarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

btc 2

Bitcoin, zaman zaman çeşitli düzeltmeler yaşasa da yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yalnızca %22’lik oranda artış gösteren Facebook’a nazaran, %360’ın üzerinde artış gösterdi.

Bitcoin son on yılın iyi performans gösteren varlığı olarak öne çıkıyor.

Bu yılın 4. çeyreğine giriş yaparken, Bitcoin yükselişini sürdürüyor. Aşağıda da görebileceğiniz gibi Bitcoin tipik olarak yılların 4. çeyreğinde iyi performans gösterme eğilimdedir. 2020’deki büyük boğa rallisi de yılın son çeyreğine gerçekleşmişti.

btc 3

Bitcoin yavaş yavaş listenin en üst sırasına doğru ilerlemeye devam ediyor. Bitcoin Facebook’u geride bırakmasının ardından Amazon’un hemen ardında 6. sıraya yerleşti. Bundan sonra Bitcoin önündeki engeller sırasıyla Google, Saudi Aramco, Microsoft ve Apple olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner