Yükleniyor...

“Bitcoin (BTC) Yarılanmasına Büyük Umutlar Bağlamayın”

Önde gelen trader'lardan biri olan @ TraderKoz ile tecrübeli analist ve hedge fonu yöneticisi Koroush AK, yarılanma faaliyeti sonrası kısa vadeli Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri konusundaki şüpheciliklerini dile getirdiler.

bitcoin pump btc

Önde gelen trader’lardan biri olan @ TraderKoz ile tecrübeli analist ve hedge fonu yöneticisi Koroush AK, yarılanma faaliyeti sonrası kısa vadeli Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri konusundaki şüpheciliklerini dile getirdiler.

Yarılanma İçin Çok Da Heyecanlanmayın

Bitcoin (BTC) sahiplerinin ve trader’ların büyük çoğunluğu yaklaşmakta olan yarılanmanın getirebileceği potansiyel kârlardan etkilenirken, bazı üst düzey profesyoneller tabiri caizse yoğurdu üfleyerek yemeyi tercih etmektedir. Her iki trader da 3. blok ödülü yarılanması faaliyetinin eşiğinde iken, faaliyet için çok da heyecanlanmamamız gerektiğine inanıyor.

TraderKoz önümüzdeki yarılanmayı gerçek bir Bitcoin faaliyeti olarak görmüyor. Koroush AK da, üçüncü Bitcoin (BTC) yarılanmasına ilişkin TraderKoz ile aynı görüşleri paylaşıyor.

Her iki uzman da, bu tür şüpheci bir konumun yarılanmaya doğru yükselen FOMO esnasında ‘popüler görüş olmadığını’ itiraf etti. Koroush AK, yarılanmaların onun değerlendirmesi açısından önemsiz olduğunu vurguladı; bu yüzden hakkında spekülasyon yapmaya değer bir şey olmadığını söyledi.

Makro Analistler De Aynı Fikirde

Birçok birinci sınıf analistler uzun vadeli tahminlerinde, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük pompasının 11 Mayıs 2020 yarılanmasından sonra gerçekleşeceği fikrine katılmıyor. Örneğin, Michael van de Poppe adlı analist; pazarın olgunlaşması nedeniyle 2023 veya 2024’ün yeni ‘Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi’ tarihi olarak göründüğünü açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner