Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Yana Ticareti Devam Ediyor

Bitcoin'in (BTC) son birkaç gündür yana doğru ticareti devam ediyor ve alıcıları lider kripto varlığın 9.

bitcoin yana ticareti devam ediyor

Bitcoin’in (BTC) son birkaç gündür yana doğru ticareti devam ediyor ve alıcıları lider kripto varlığın 9.000 dolar altında kurulan ağır direnişi kıramıyor. Bitcoin’in önümüzdeki günlerde ivme kazanması için, aşılması gereken birkaç temel direnç seviyesi mevcut.

Bir kripto varlık analisti, Bitcoin’in bir sonraki kayda değer yükseliş trendine başlamadan önce yılın geri kalanında konsolide olabileceğini açıkladı ve lider kripto varlığın bu seviyeleri yakın zamanda kırabileceği konusu halen belirsizliğini koruyor.

Yazım sırasında 8.881 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin, birkaç gündür olduğu gibi konsolide ettiği seviyeyi korumaya devam ediyor.

Son günlerde sürekli 9.200 dolarlık seviyeden ret ile karşı karşıya kalan Bitcoin, bu seviyelerden ret görmeye devam etmesi durumunda, ciddi bir dezavantajı katalize edebilir. 9.200 dolarlık seviyeyi kırması durumunda ise önündeki ağır direnç 9.500 dolar seviyesi olarak görünüyor.

Kripto piyasasının ünlü analistlerinden Crypto Michaël yaptığı son açıklamada, mevcut konsolidasyon aşamasından bahsetti ve önündeki direnç seviyelerinde gördüğü çoklu reddetmelerin önemini gösteren bir grafik paylaştı.

“Bitcoin: Belirtilen aralıkta sıkışmış durumda. 9,100-9,200 dolar seviyesini kırarsa ve 9,500 doları seviyesine mi gideceğiz?”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner