Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yeni Bir Düşüş Başlattı, Analistler Yorumladı

Bitcoin bugün, Çin’deki Bitcoin madencilerinin faaliyetlerini durdurduğu ve dolayısıyla hash rate'in ciddi anlamda düşüş yaşadığı haberlerinin ardından yeni bir düşüşe başladı.

bitcoin btc yeni bir dusus baslatti analistler yorumladi

Bitcoin bugün, Çin’deki Bitcoin madencilerinin faaliyetlerini durdurduğu ve dolayısıyla hash rate’in ciddi anlamda düşüş yaşadığı haberlerinin ardından yeni bir düşüşe başladı. Bitcoin işlem gördüğü 35.800 dolar seviyelerinden 33.700 dolar seviyesine kadar geriledi.

Kripto para analistleri Bitcoin’in son durumunu değerlendirdi. Önde gelen analistlerden CryptoKemal, 31.000 doların ilk destek olduğunu ve 30.000 doların ise güçlü bir destek olması nedeniyle kolay kırılmayacağını düşündüğünü aktardı:

Bir diğer popüler analist Jess Coin, Bitcoin’in 45 gündür güven bölgesinde tutunamadığına dikkat çekti ve ilk destek noktası olarak 34.000 dolara işaret etti:

bitcoin btc yeni bir dusus baslatti analistler yorumladi
Kaynak: Twitter/@CoinJess

Yerli kripto para analistlerinden Kamile U., Bitcoin’in libra dönüş bölgesinde olduğunu ve bir dip ardından tutunduğu ve pembe düşeni kırdığı takdirde libra hedefine gitmek isteyeceğini düşündüğünü bildirdi:

Yayın saati itibariyle Bitcoin, Binance’de 33.937 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner