Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yeniden 33.000 Dolar: Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Ripple’da (XRP) Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin, düşüşle başlayan klasik bir hafta sonunun ardından 33.

bitcoin btc yeniden 33 000 dolar ethereum eth cardano ada ve rippleda xrp son durum

Lider kripto para birimi Bitcoin, düşüşle başlayan klasik bir hafta sonunun ardından 33.000 dolar seviyesini geri almayı başardı. Önde gelen altcoin’ler Ethereum ve Cardano da hızla Bitcoin’i takip etti.

Bitcoin Yeniden 33.000 Dolar

Bitcoin dün bir dip denemesi daha gerçekleştirdi. 30.144 dolara kadar düşen Bitcoin 31.000 dolar seviyesini geri almasının ardından hızla yükselmeye başladı. Sabah saatlerinde 33.000 dolar seviyesini geri alan Bitcoin, son 24 saatte %6.1 oranında değer kazandı ve yayın saati itibariyle 33.216 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum’un (ETH) Performansı Dikkat Çekti

Londra güncellemesine çok az bir zaman kalmışken, ETH hakkındaki olumlu haber ve açıklamalar da sürüyor. Bu ETH fiyatına olumlu olarak yansıdı ve ilk 10 içerisinde Bitcoin’in kayıplarını telafi etmesinin ardından en hızlı toparlanan altcoin oldu.

Son düşüş sırasında 1.700 dolar seviyesini koruyan altcoin, son 24 saatte %4.6 değer kazanarak 1.894 dolar seviyesine kadar yükseldi. ETH yayın saati itibariyle 1.866 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Cardano (ADA) Güçlü Kalmayı Sürdürüyor

Önde gelen altcoin’lerden Cardano (ADA) belirsiz piyasa yapısına rağmen güçlü kalmaya devam ediyor. Önde gelen bazı yorumcular, sıklıkla Cardano’nun bu kötü piyasa koşulları arasında ne kadar güçlü kaldığını belirten yorumlarda bulunuyor. 

Cardano da Bitcoin’in toparlanmasını hızla takip eden bir diğer altcoin oldu ve piyasanın büyük bir çoğunluğu hala kırmızı bölgede yer alırken son 24 saatte %3.1 oranında değer kazanmayı başardı. Cardano son düşüşte 1.20 dolar seviyesine kadar gerilemişti. 1.31 dolar seviyesine kadar toparlanan Cardano, yayın saati itibariyle 1.28 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ripple (XRP) 0.55 Doları Korudu

SEC davasıyla mücadele etmeye devam eden Ripple (XRP) son düşüşte 0.58 dolara kadar geriledi. Bir süre bu seviyede yatay hareket sergiledikten sonra 0.63 dolara ulaşarak kayıplarının bir kısmını telafi etmeyi başardı. Son 24 saate %2.7 oranında değer kazanan XRP, yayın saati itibariyle 0.62 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner