Yükleniyor...

Bitcoin’in Bu Seviyeyi Görmesi Kısa Vadeli “Altın” Fırsat Olabilir

Bitcoin'in fiyatını baskılayan tasfiyelerin son 24 saat içinde yavaşladı ve boğalar 8.

Bitcoin 13

Bitcoin’in fiyatını baskılayan tasfiyelerin son 24 saat içinde yavaşladı ve boğalar 8.000 dolardaki dip bölgede kayda değer bir alım baskısı kurmalarının ardından BTC’yi kısa vadede 8.600 dolar civarında konsolidasyona girmeye zorlamayı başardılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Boğalar bu noktada güçlü olduklarını gösteren işaretler vermiş olsalar da geçtiğimiz haftaki fiyat hareketinin ayıların lehine olduğunu ve yıllık zirvelerin ardından fiyattaki sert düşüşün boğa piyasasını geçersiz kılacak hareketler olduğunu akılda tutmak gerekiyor.

Şimdi en iyi analistler, Bitcoin’in şu anki fiyat bölgesinin üzerinde bulunan oldukça güçlü bir direnç seviyesinin büyük bir tasfiye dalgasına neden olmak için yeterli olabileceğini belirtiyorlar.

Yazım sırasında Bitcoin 8.670 dolardan işlem görüyor. Devam eden tasfiyelerin ilk olarak geçtiğimiz hafta Pazar günü, Bitcoin’in hızlı bir şekilde 10.000 dolar seviyesini denemesinden hemen sonra geldi.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerin Crypto Micahël, son tweet’lerinden birinde Bitcoin’in 9.000-9.200 doları yeniden test edebileceğini ve başarısız olunması durumunda 7.500-7.700 dolara doğru sert bir hareket gelebileceğini açıkladı.

Bir başka popüler kripto para analisti Teddy, Bitcoin’in son fiyat hareketinin şu an için boğa piyasasını kesin olarak geçersiz hale getirdiğini ve bu durumun daha fazla olumsuzluğun yaşanacağına inanmasına neden olduğunu söyledi. Analist, ayrıca 9.150 dolara doğru bir hareketin trader’lar için kısa süreli “altın” fırsat olabileceğine ve bu direncin kırılamaması halinde daha büyük kayıplar verilebileceğin dikkat çekti.

https://twitter.com/TeddyCleps/status/1233696593364295680


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ali Bildi
Ali Bildi
2 yıl önce

Merhaba, kripto para alım satımıyla ilgili bilgi almak istiyorum. Nasıl öğrenebilirim yardımcı olurmusunuz. Saygılarımla.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x